Yağ yakımı ve sabah aç karnına yapılan kardiyo, sorular

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve car_26 tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba
    15 Hazirana kadar mide bölgesini olabildiğince bitirip minimum ölçü kaybetmeye çalışacağım.O güne kadar burada günlük tutmayı planladım.
    Sabah 5te kalkıp 35-40dk sahilde hiit kardiyo yapacağım.
    Kardiyo öncesi ve sonrası BCAA alacağım.Bir kaç sorum var.
    -Çıkmadan CafeCrown 2si1 arada içsem sorun olur mu ?
    -Biliyorsunuz bitter çikolata metabolizmayı hızlandıırıyor, Karam %70 Bitter çikolatadan 4 parça yesem yağ yakımının içine eder miyim ?
    -Gelir gelmez 5 yumurtalı omlet + 50gr yörsan lor (100gr=1gr yağ, 19gr protein) + 1-2 dilim uno tam buğday ekmeği yiyeceğim.ekmek 2 dilim 110 kalori.
    -Akşamda normal antrenman yapacağım.
    Kas kaybını bu şekilde önler miyim ? 4-5 öğün olacak gün içerisinde. Karbonhidrat sadece sabah yediğim ekmek ve belki antrenmandan 2-3 saat önce 50gr Lifalif.
    2.5 yıldır BB ile uğraşıyorum.Ölçülerim;
    Kol 39,5, Göğüs 106, Omuz 128, Bacak 62
    Kilo 84 Boy 1.86 :)

2. Eren48

Eren48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bitter çikolata metobolizmayı hızlandırır diyorsun vücüdu yağlandıran zaten şeker ve un

3. Mustafa Salı

Mustafa Salı Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Çikolata banada saçma geldi,kahvaltıdan önce kardiyo yapcaksan mutlaka bca kullan,kafein yağ yakımını hızlandırır,aeryobic an-aeryobic sistemde dolaylı yönden yağ yakmanı tavsiye ederim,ben böyle koşuları hergin önermem sistemli daha hızlı sonuç alabilirsin. Aeryobic ve An-Aeryobici araştır

4. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Fazlası tabiki zararlı. 16 parça Karam %70 bitter çikolatalar olur ya, 1-2 parça yemenin yağ yakımını hızlandırıdğını duyuyorum, okuyorum (Şekersiz kahve ile birlikte)
    yanlış mı bu ?

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş