Yağ yakımı ve Minimum kas kaybı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CathLiam tarafından 8 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CathLiam

CathLiam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadalar Merhaba,

Forumda cok yer okudum ama bir türlü net bir sonuca ve karara varamadım. Buraya konu actım fazlalik ise özür dilerim, zahmet vermiş olacagim ama kaldırabilir mod arkadaslar.
    Hizli bir yag yakimina girmeyi düsünüyorum 2 ay icerisinde min. inebilecegim seviyeye gelmem lazım. Yaş: 27 Boy: 1,85 Kilo: 93 Erkek.
    Daha önceleride bu sporla ugrastim. Elimden gelen özeni göstererek 6 aydir yapılandım. Yediklerime özellikle özen gösteriyorum, forumun sayesinde ögrendigim yeni püf noktalarıda uyguluyorum tabiki.-Bu yüzden ayrıca tekrar teşekkür ederim.- Simdi ise 2 ayim kalmişken yağ yakımına girecegim. Daha önceleri kas idmanları yaparken bel bölgem incelir, yağ oranım azalırdı. Fakat suanda bel bölgemde incelme yok malesef, biraz inceldim ama artik ne yaparsam yapayım inmiyor.Yardimcilara giriş kaçınılmaz.
    ABD 'den Hydroxycut Hardcore 210 Gel siparisi verecegim. Fakat aynı andada kas kaybetmemek icin ek ne almamı tavsiye edersiniz. Whey ve aminoya devam.Gelci aminom azaldı, Hardline 3000 di, suandada amino ne alacagim konusundada kararsizim.

Yardimlarinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
    Sevgiler, saygılar.

2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum profesyonel yardım al çünkü bu konu bu spordaki en zor kısım. genel bilgiler i zaten okumuşsundur. animal pump definasyon dönemi için güzel bir amino acid. tabi yanında kullanacağın hydroxycut da çok etkili bir ürün. ama en önemlisi ne kadar çalıştığın ve ne kadar beslendiğin arasındaki oran. bu spordaki en zor kısım da bu zaten...

3. moztin

moztin Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle amino almayi birakma ekstra bcaa temin et mutlaka ben sahsen weider bcaa tavsiye ederim. yedigin yemege dikkat eder protein agirlikli beslenirsen kas kaybini minumuma indirirsin diye dusunuyorum ben bu sekilde yapiyorum en azindan. eger imkanin varsa multi vitamin de alabilirsin animal pak oneririm cok faydasini gorursun definasyon doneminde

Sayfayı Paylaş