Yağ yakımı ve Kas kütlesi artırmak hakkında sorularım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gorkemkilic tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gorkemkilic

gorkemkilic Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba.
    Ben 34 yaşındayım 1.74-78 kiloyum. kasım başından beri ftness yapıyorum. ilk başlarda klasik spor salonu ve yoğun kardio ile 84 den 78 e düştüm. şuan 78-78,9 arasında gidip geliyorum.
    1,5 aydır haftada 4 gün (pazartesi-salı-çarşamba-perşembe) akşam 8-9 arası spor vg yapıyorum.

pazartesi göğüs-önkol
    salı omuz-arkakol
    çarşamba sırt-bacak
    perşembe karın-kardiyo.

her antrenman günü sonrası 15 dk hitt kardio yapiyorum.

3x12 yada 3x10 şeklinde max ağırlık ve düzgün yapabilmeye özen göstererek seçiyorum ağırlıklarımı. antrenman sonrasında iso 100 whey içiyorum. sabahları da yulaf, az yağlı süt, çiğ badem(4-5adet), iso 100, 4 ince dilim muz şeklinde kahvaltı yapıyorum. öğlen karışık olabiliyor dikkat edemiyorum bazen ama akşam protein ağrılıklı yiyorum.

şuan kilo vermem durdu gibi. acaba kendimi çok fazla yorduğum için mi bu şekilde yoksa kas kütlesi artmaya başladığı için mi kilo bu şekilde. baktığımda giydiklerim bol gelmeye başladı fakat yine de çok yağ fazlam var. özellikle göğüs, yan ve göbekte..

kilo vermek adına daha doğrusu yağ yakmak adına yanlış mı ilerliyorum yoksa bu şekilde sabrederek ve yemeklere dikkat ederek biraz daha bu şekilde mi ilerlemeliyim?

Sayfayı Paylaş