yağ yakımı ve kas inşası hakkında bilgi istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve rapperuzi tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar 1.88 boy 91 kg 25-30 kg arası bişeyler verdim e verdim vermesinede ne oldu? sadece görüntüm küçüldü dışı milleti içi beni yakıor her gören sana ne oldu fala filan dior ama soyunup aynanın karşına geçince göğüs uçlarımı ve belimdeki yağlanmayı görünce kafayı yicek duruma geliyorum ulan diyorum okadar kilo verdim 91 kiloya düştüm tamam eyvallah yine 3-5 fazlalığım varda bu göbek nie bu kadar fazla http://i.hizliresim.com/eXQzd7.jpg aralarında 2 ay fark var 2 ayda yine baya bi göbekten kurtuldum benim sormak istediğim kas inşasıyla yağ yakım sürecinı ayrımı tutmak yoksa aynı dönemdemi yapmak

2. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    dostum işin sırrı antrenman snrası..antrenman sonrarı pırınc tavuk salata yıyerek ınsulıını yukseltıp kan onarım ıbaşlatırsın veya jelıbon, mzu vs yıyıp proteın tozu ıcıp kas gelişimini hızlandırır, kalan öğünlerde kan şekerini yükseltmez isen kas gelişmii kaçınılmaz olacaktır.

3. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    anladım çok teşekkür ederim fotoğrafa bir göz atarmısınız yağ oranım fazla olduğu içinmi vücudumun şekilsiz yoksa kas kütlem az olduğu için sol taraftaki bugün çekildi sağdaki 2 ay önce

4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    yağ oranıyla alakalı.kas da var tabi.

5. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    çok teşekkür ederim benim anladığım şey şudur hızlı kilo verdiğim için kaslardanda kaybettim şimdi düzenli beslenerek kasları doldurmaya başlicam ek supplement olarak whey protein+creatine+bcaa kullanıyorum protein ve bcaa bi sıkıntı yok ama creatine su tuttumunun ne kadar gerçeklik payı var merak ediyorum açıkçası.

6. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Creatin cok su tutuyor, creatini bi bıraktım haftada 4 kılo verdım ilk hafta oldu tabi bu.Tabi ozamanlar çok abur cuburda yiyordum onun etkiside olabilir, yanıladabilirim. :) onun yerine L-glutamin veya arjininde alabilirdin, ama faydası var tabi :) Antrenmandan sonra Supplement'lerinin yanında basit seker oneririm.Jelibon, meyve suyu, çikolatalı süt, muz, çilek, elma, beyaz ekmek vb., makarna, priirinç vs.

7. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    şahsen ben definisyon döneminde spor sonrası idmanı 9 da yaptıgım için akşam karbo tüketmiyorum amino asit ,bcaa ve protein tozumu içtikten 30 dk sonra yagsız ızgara etimi yiyorum sadece 100 gr birde yatmadan glutamin . spor sonrası meyve suyu jelibon pilav olayını havimde yapıyorum sadece

ciko nat bunu beğendi.
  8. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    cellucorc4 kardesim bende ant snrası alıyorum snra bıraz yag ve proteın ve lif le deva medıyorum.en iyisi o zaten. :)

9. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
  10. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73