Yağ yakımı ve kas çıkarmak için yardım.(şimdiden teşekkürler)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve yer6 tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yer6

yer6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze iyi günler diliyorum.Ben 8. sınıf öğrencisiyim yhani 14 yaşındayım 162 boyunda ve 47 kiloyum malesef kol bileklerimde çok ince
    salona gidicekdim ama SBS var önümde bu engel oluyor.Günde 1,5 saat felan boş zamanım oluyor sizden bi ricam bana evde çalışılacak ufak bi antreman programı yazarsanız sevinirim + beslenme için ufak bi tüyo( bu arada koşu bandım var katarsınız die düşündüm )

Boy:162
    Kilo:47
    Şınav sayım :20
    Mekik 35
    Barfix çekme 4

Şimdiden teşekkürler

2. elk1979

elk1979 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Bir kere konuyu yanlış yere açmışsın delikanlı. 167 boyunda 47 kilo sende yakılması gereken yağ yok ki. Bileklerin ince ise kemiklerin ince olabilir bu çoğunlukla genetiktir ama sen daha boy atmamışsın 1-2 senen daha var. Kemeik gelişimi için olsun kas gelişimi için olsun iyi beslenmelisin süt, yumurta, peynir, et, beyaz et, sebze yemekleri ve meyvalar bunları bolca tüketmen lazım tabi sporla beraber. Öyle şimdiki gençliğin çoğu gibi cipsler kolalar çukalatalarla
    beslenmeyip uzak durman lazım. sen daha yolun başındasın. antreman için boy atman gerçekleşene kadar vücut ağırlığı ile yapılan egzersizlere devam et tıpkı yazdığın gibi . Sürekli tekrar sayılarını artırmaya bak ekstradan dips ve apırlıksız squat hareketi de yapabilirsin

3. diablo783

diablo783 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yag yakımı

slm adım murat 17 yasında boy:1.70 kilo 76 malesef. yag yakmak ve düzenli diyet yapmak istiyorum .. ve yazın da düzgün bir vucüt la body yazılıcam ama kilo vermek şart ve yardımlarınızı bekliyorum ...tesekkürler..

Sayfayı Paylaş