Yağ yakımı ve Hydroxycut hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve deepower tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deepower

deepower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb, önümüzdeki hafta kısmetse spora başlıyorum. 2 ay önce kasık fıtığından ameliyat oldum evde 1 ay yatınca kilo aldı başına gitti.
    Boy: 1.75
    Kilo: 82
    Yağ oranı: %28
    Öneride bulunacak arkadaşlar malasef 2li vardiyalı bir işte çalışıyorum bu yüzden biraz dengesiz bir yaşam sürüyorum.
    şimdi gelelim soruma. Yağ yakıcı kullanmayı düşünüyorum bunun için araştırma yaptım Muscletech Hydroxycut Hardcore gayet güzel dönüşümler olmuş fakat bu ürün Türkiyede satılmıyor . 2009 yılında FDA uyarı ile toplatılmış ve satılmıyor. Bu ürünü yurtdışından almak (netrition) doğru olurmu? yada bu ürüne paralel olarak ne ürün alınabilir. Her türlü önerileriniz bekliyorum. İyi Forumlar

2. Börteçine

Börteçine Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgi - İşlem
    Yer:
    İstanbuL
    Hydroxycut güzel bir ürün ama dediğiniz gibi şu an Türkiye'de tedarik etmek imkansız gibi bir şey. Bildiğim kadarıyla yeni bir ürün çıkardı, onun da Türkiye'ye gelmesi 1-2 ayı bulur tahminimce. O yüzden alternatiflere yönelmeni tavsiye ederim. Spor, supplement geçmişinden bahsetmemişsin ama eğer geçmişin varsa termojenik yağ yakıcıları tavsiye ederim (Lipo6 gibi), yoksa da karnitin tavsiye ederim. Her iki kategorideki ürünler de yardımcı olacaktır.
    İyi forumlar.

3. deepower

deepower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabin için teşekkürler supplement geçmişim yok fakat iyi bir araştırmacıyım'
    Tabi işin içine girmeden bu konuya hakim olamıyacağım hatta şuan karışık geliyor nerde ne nasıl kullanılıyor bu kadar çok ürün varken hangisini kullancam?

Sayfayı Paylaş