Yağ yakımı ve Hareket Tavsiyeleriniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Daxtery tarafından 9 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Daxtery

Daxtery Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Boyum 1.80 kilom 77-78 yaşım 19..

4-5 ay önce 1 ayda 12 kilo werdim tamı tamına 87 iken 74-75 e düştüm..

Ailenin ısrarı üzerine 77-78 yaptım kilomu..

Ama karın ve gögüs bölgelerinde hafif yaglar var onları eritmek istiyorum forumda okuduguma göre hem yag yakıp hemde kas yapılmıyormuş.

O yüzden ilk önce biraz yag yakıp snra kas yapmak istiorum..

Bana karın ve gögüs bölgelerindeki yag nasıl yakabilirm günde kaç kere kaçar tane die bilgilendirirseniz sevinirim..

Hareketleri ewde yapıcam spor salonuna gitmiyorum bilginize :S

He bu arada Gögüslerimde daha yeni oluşmaya baslayan jinekomasti war operasyona giricem acaba gögüs calismasam mı calissammi tereddütte kaldım..

2. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    ne yazık ki sadece gögüs ve karından yakmak mumkun degıl tüm vucuttan yakar. eger zayıflamak istiyosan ac karna sabah kalkınca ögle agsam arası veya aksaç kosu yapmalısın kardio zayıflamanı hemde kas yapımında yardımcı olur ama kaslarını calıstırır.baska olarak ip atlamak çok enerji yakar yemekten önce ve sonra biraz ip atlamalısın.

gögüsdeki yaglar jinekomastiden kaynaklanıyordur operasyon sonrası daha iyi ve yagsız gözükcektir . simdiden çalısabilirsin etkisi olmaz. şimdiden geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş