yağ yakımı tavsiye

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve skazer23 tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. skazer23

skazer23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1.80 boyundayım 85kiloyum göbek bölgemde yağ var takdım kafaya atıcam o yağları ama öcedende denedim olmadı yaklaşık 4 ay aşırı derece az karbonhidrat günde çift antrenman yaptım bi yerden sonra erme durdu şimdi bulk bitti definasyona giricem ama bu sefer kararlıyım gerekirse 1 yıl sürsün fefnasyonu bırakmıcam sorularım gelelim

1 yarıdmcı suplement kullanıcam ben animal cuts düşünüyorum siz ne önerirsiniz (l carnite kullladım bi faydasını görmedim :)
    2 son ihtimal olarak steroid takviyes düşnüyorum metabolizma hızlandırıcı
    3 agırlık çaışmasının yağ yakımına bi faydası varmı
    4 sizi ne tavsiyeniz var ben çok denedm olmadı

2. beycank

beycank Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    1) animal cuts gerçekten etkili bir yağ yakıcıdır. Faydasını göreceğini düşünüyorum ama tabi etkileri kişiden kişiye değişir. Faydasını beklediğinden fazlada görebilirsin, azda görebilirsin.

2) Bence steroid' e bulaşmamalısın. Yani kafana koyduysan da en son nokta olsun bence.

3)Ağırlık çalışmasının tabi ki yağ yakımına faydası vardır.

4) hatanın nerede olduğunu düşünmelisin. Beslenmen nasıl mesela? Çift antrenman yaptım diyorsun antrenman sayısını arttırmak yerine tek bir antrenman yap ama tam anlamıyla bir antrenman olsun.

3. skazer23

skazer23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sabah yarım saat kardyo akşam boks yapıyordum acaba antrenman türüne vücut alışdıgı için olabilirmi

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    1- Hiçbir şeye ihtiyacın yok.
    2- Ne steroidi? Düşünme bile tamamen çıkart aklından.
    3- Tabi ki, kas kütlesini korumanı sağlar kas kütlen yeterince az, yağ kütlen yeterince çoksa biraz artış bile olabilir.
    4- Yapman gereken tek şey günlük kalori ihtiyacının %20 altında beslenmek ve kilo*2 gr protein almak.

5. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    1-Yağ yakıcılardan öyle muazzam bir performans bekleme.Bu işin %50'sinden fazlası beslenmeye bakar.Eğer ki yağ yakıcıları da hesaba katacak olursak(termojeniklerden bahsediyorum) %5 %10'dur.O da maximum.Kullandım birçoğunu oradan biliyorum.Ancak yağ yakıcılar diyetteki motivasyonu arttırdığından yararlı olabiliyor.Lakin kullanılmasa da olur.Animal cuts iyidir.Muscletech Hydroxcut da iyidir.Lipo 6 da iyidir.Ancak bunları dozajında kullanmalısın çünkü içlerinde yoğun miktarda cafein var.Önerilen porsiyondan fazlasını kullanma.
    2-Streoid takviyesi hayli gereksiz şu durumda.Sen müsabık olacak olsan ya da senelerdir spor yapıyor ve bu işi profesyonel olarak yapıyor olsan tamam streoid düşünülebilir.Ancak şimdi gereksiz.Streoidlerin götürdükleri getirdiklerinden çok daha fazladır.
    3-Ağırlık çalışmaları tabiki yağ yakımına fayda sağlar.Az kilo çok tekrar mantığıyla çalışırsan daha çok verim alırsın.Bir de süper set şeklinde uygularsan nabız daima yukarda kalacağından alacağın verim kat ve kat yüksek olur.
    4-Zaten boks antrenmanı yapıyormuşsun boks hayli kondisyon ve güç gerektiren bir spor.Kaldı ki yağ yakımına etkisi muazzamdır.

Özetleyecek olursam;
    -Forumu araştırarak kendine düzgün bir beslenme programı oluştur.
    -Mümkün olduğunca boş vakitlerinde cardio antrenmanları yap.Ne olduğunun önemi yok.Koşu.Bisiklet.Boks.Yeter ki nabzın yüksek olsun.
    -Tabiki en önemlisi de sabır.Gerekeni yap ve sabret gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

6. fitmateclub

fitmateclub Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Steroid=zehir

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

7. skazer23

skazer23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bir yerden sonra erime duruyor onun için ne yapmam gerek

8. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bu yağ yakımında ne yağ yakıcı nede başka bişe bence en önemli şey beslenmeden sonra sabır
    ,yag yakıcıların katkıları yuzde5-10dur anca

Sayfayı Paylaş