Yağ yakımı spora 6 ay ara lütfen yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cansincokol tarafından 25 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cansincokol

cansincokol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar öncelikle yeni kayıt oldum ve baya okudum forumunuzu çok beğendim bu sporu yaklasık aralıksız 1 sene yaptım günde 6-7 öğün yemek ve diğer kurallarla birlikte istediğimi elde ettim de sayılır .Şöyle bi sorunum var panik atak tan dolayı hafif zararsız bir ritm bozukluğum oldu doktor o söyleyene kadar yapmamamı istedi ancak koşu yürüyüş bisiklet yapabilirim.yağ oranım spor yaparken %12 idi karınkaslarım falan belliydi ancak tam istedğiğim gibi hiçbirzaman olmadı yağ yakmada sorunum var biraz sanırım.Sorum ise şu koşulara başladım günde 9.5 km yürüyüş koşu yapıyorum aç karnına yaklasık 270 kalori harcıyorum ve az yemek yiyorum siz ce yağ oranım bu şekilde %10 civarlarına düşer mi?teşekkürler.(Protein tozu dahil hiçbir supplement kullanmadım).Resim yüklemye çalıştım ancak hata verdi sanırım.

Ekli Dosyalar:

2. pischoo

pischoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet guzel bi vucuda sahipsin. cok dusuk kalorili diyetler yapma guzelim kaslara yazık edersin. ayrıca dedigin sekilde gidersen yag oranın dusecektir sadece sabır benim yag oranım cok yuksek ama yavas vermekten yanayım kiloyu.gıdım gıdım da olsa veriyorum elbet birgin hedefime ulasacagım hemde kas kaybım olmadan.

3. cansincokol

cansincokol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte şuan yağ oranım arttı bitaz agırlıkta yapamıyorum yani bu koşu ve yürüyüşler işe yarar diyosun

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:55 ----------

Ve bana bir diyet önerebilirmisiniz 8 km de 350 cal yakıyo olarak gösteriyo prograö ve ac karnına yapıyorum doğrumudur yağ ve karbpnhidrat nerdeyse almıyorum yanlışmı dogrumu en ıfak bi fikrim yok

4. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    6 7 ogunluk diyetine devam et ve kardionuda yaptigin surece yag yakmaya devam edersin. Yalniz stres yapma yoksa yag yerine kaslardan gider. Kafan rahat olsun. Kendini surekli motive et. Vucutcularin cakisma videolarini falan izle baya bi gaza gelirsin.

Karin kasina gelirsek. Eger suanki halin resimdeki gibiyse cok bi problemin yok gibi gorunuyor. Karin kaslarinin kucuk oldugunu dusunuyorsan, agirlikla beraber mekik calis ve alt karin calisirsan onlarda cok rahat cikar. Karin kasi bu sevidekiler icin biraz calismaya bakiyor.

5. cansincokol

cansincokol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sagolun tavsiyeler için . Ac karnına kardiyo doprumu sizce

6. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Ac karnina kardio yapanlar var ama ben tavsiye etmiyorum ozellikle sabahlari. Cunku sabah agzimiza bi lokma bisey alip metabolizmayi hizlandirirsak yag yakimini kolaylastirmis oluruz. Ama soylede bisey var, tikabasa yiyip cikmamak lazim. O zaman butun kan mideye gider buda kaslara yeterli kan akisini engeller. Hafif biseyler yiyip cikkmanda fayda var.

7. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    aç karnına çalışma diye birşey yok koşarken gözlerin kararsa kafan gözün dagıldı demektir vucudun fena degil arkadaşım o vucuda sahip olmak için aylarca spor salonlarnda ter akıtan insanlar var gurur duymalısın....

batuhan1988 bunu beğendi.
  8. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Size bu konuda cok katiliyorum. Forumda bazi insanlar sabah kardiosunu savunuyorlar. Ben ne soylediysem binturlu yanlis oldugunu anlatamadim.

Sayfayı Paylaş