Yağ yakımı süreci

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Isxain tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Isxain

Isxain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese merhaba;

Daha önceleri spor ile uğraştım. 2 sene karate, ~3 sene basketbol ve 6 ay bb çalıştım. Fakat bazı nedenlerden dolayı Burger King'e girdim ve sporu bırakmam ile birlikte (1.85 - 80 iken) yemek yememe engel olamadım ve çok kilo aldım. Uzun zamandır yaklaşık ~2 senedir spor ile uğraşmıyorum (şuan 1.85 - 128)

Bu akşam itibari (pazartesi) ile fitness'a başlıyorum ve bu aşamayı sizlerle paylaşıcam. Diyet programı olarak dukan diyetini yapacağım.

Kullanmayı düşündüğüm supplementler;
    MusclePharm Carnitine Core Liquid
    Grenade Thermo Detonator (Çarşamba günü kullanmaya başlayacağım)

2. Isxain

Isxain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tekrar merhaba,

Dün spordan sonra paylaşamadım durumları, 2 kapak karnitin içtim. 2000ml'e tekabül ediyor 1500 kullanmamı söyledi kuzenim ama ayarlayamadım 2. kapağı çok kaçtı.

Koşu bandına çıktım 5 dakka tempolu yürüdüm sonra 8 ile koşmaya başladım fakat 9. dakikada diz kapağı ve ayağım arasında duran kemiklerim ağrıdı. İnip hocanın yanına gittim böyle anlattım olayları. Hoca koşmayacaksın yürüyeceksin felan filan dedi. Ama ağrıyı anlatamam sanki balta ile kesiyolar adım atarken. Moralim bozuldu tabi ama içimde spor yapma isteği devam ediyor. Atladım bisiklete, hafif yatar pozisyona getirdim. 5 ile 7. seviye arasında değişimli çevirdim 30 dakika (260 kalori yakmışım). İndikten sonra yorulduğumu hissetmiyordum bacağımda da herhangi bi ağrı yoktu ama bisiklet çevirmekten uyuşukluk vardı. Açma/germe haraketi yaptıktan sonra koşu bandına çıktım tekrar. 6 ile 10 dakika yürüdüm. Sonra değişimli olarak 6 - 7.5 - 8.5 olarak 20 dakika yürüdüm/koştum (185 kalori yakmışım). Sonra çıktım salondan eve direk.

128 kilo biri olarak çok zorlanarak bu tempoyu yaptığımı itiraf etmeliyim ve daha önce spor yapan biri olarak bunlarda bu kadar zorlandığımı hatırlamıyorum. Vücudunuzun değerini bilin, herkes gider o sizle kalır.

Bu arada Grenade ürünü daha elime geçmedi. Kuzeni aradım ne alemde diye bu akşam getireceğim dedi. Bakalım bir aksilik olmazsa bu akşam en kötü ihtimalle yarın akşam kullanıcam.

Öneri, tavsiye veya eleştirilerinizi bekliyorum.
    İyi çalışmalar herkese

3. Isxain

Isxain Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1 hafta sonra yine ben,

1 saat koşu, 1 saat bisiklet şeklinde antreman yapıyorum 2 saat kadar salondayım yani. Bu 2li güzel kombine oldu. Baş ağrısı felan filan hiç bir şey yok. Sadece boğazım sanki kurutuyor ama orahatsız edecek şekilde değil. 128 kilo olduğumu söylemiştim (1 hafta önce) . Sabah tartıda 120.5 kilo olduğumu gördüm. Bakalım gelişmeleri yazmaya çalışacağım

4. iturkmen35

iturkmen35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MUSCLEPHARM CARNITINE CORE LIQUID mi yoksa
    HARDLINE L-KARNITIN SIVI 1000 mi kullanayım arkadaşlar, hangisini önerirsiniz?

Sayfayı Paylaş