Yağ yakımı programım için düşünceleriniz?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve recepsahbaz tarafından 3 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. recepsahbaz

recepsahbaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba saygı değer forum arkadaşlarım,
    Başlıktan anlaşıldığı üzere definasyon tarzı bi programa geçiş yapıyorum konuyu okuduktan sonra büyük ihtimalle şu tarz yazılar gelecektir: "zaten fazla kas kütlen yok ne definasyonu" gibi şeyler... amacım şu ki yazın besyo mülakatlarım var uzun mesafe koşulara girecem bu yüzden kütleye karşıyım.
    Hemen ölçülerimi ve programı mı verip siz saygı değer arkadaşlarımın ve abilerimin yorumlarını bekliyorum.
    Boy 175
    Kilo 72
    Kol 38
    Göğüs 101
    Omuz 123
    Bel 81 ölçülerim bu şekilde.
    Antrenman programım: pazartesi kanat mide, salı biceps triceps, çarşamba off, perşembe göğüs mide, cuma bacak bilek, cumartesi omuz mide, pazar off ve her antrenmandan sonra 15 dakika düşük tempoda koşu.
    Beslenmemde şu sekilde:
    Kalkış: whey protein kahve
    Kahvaltı: 3 yumurta(ikisinin sarısı hariç) 100 gr lor, 50 gr fındık ezmesi iki dilim çavdar ve çay
    Ara öğün: 1 adet muz
    Antrenmandan iki saat önce: 200 gr makarna bazen tavuk bazende bitkisel protein( kuru fasulye nohut mercimek vs)
    Antrenmandan 30 dakika önce: kreatin, amino
    Antrenmandan sonra: whey, amino
    Akşam: 200 gr bulgur pilavı 250 gr ızgara tavuk
    Yatmadan önce: 250 ml yağsız süt

Yorumlarinizi bekliyorum eksik gördüğünüz yada yanlış olan şeyleri dilediğiniz gibi söyleyebilirsiniz her türlü eleştiriye açığım.
    Son olarak bi kaç fotoğrafım

2. recepsahbaz

recepsahbaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ikiside aynı fotoğraf olmuş özür diliyorum : )

3. burakc89

burakc89 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Vücut güzel zaten çok yağ fazlan yok gibi. Bence öğün sayısını azalt senin yerinde olsam sabah whey yerine yumurtayı 5'e çıkarırım. Aradaki muzu antrenman sonrasına alırım. Yatmadan önce süt yerine de akşam yemeğinde yoğurt tüketirim. Definasyonda öğünler arasına en az 4 saat koymak daha etkili oluyor. Programı da üst-alt şeklinde ayırıp haftada 4 güne indirirsen hızlı yağ yakarsın.

Sayfayı Paylaş