Yağ yakımı programı için beslenmem

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dog4N tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. dog4N

dog4N Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar Ultimate CLA, Gaspari Aminolast, Musletech hydroxycut hardcore elite olmak üzere 3 ürüne başladım ve yağ yakımına giriyorum. Beslenme programım şu şekilde ;

Sabah ; 1 adet CLA, Yulaf ezmesi + light süt, 4 yumurta beyazı 2 sarısı, 50 gr lor, 100 gram light yoğurt, 1 bardak yeşil çay

Ara öğün ; 1 avuç badem içi

Öğle yemeği ; 1 adet CLA, 200 gram tavuk göğsü, salata, 200 gram light yoğurt ( Arada ton balığı, makarna )

Ara öğün ; 1 mandalina veya 1 elma, 1 avuç fındık

Akşam yemeği (Antrenman’dan 2 saat önce veya hemen sonra ) ; 1 adet CLA, 200 gram tavuk göğsü, Pilav, Salata, 50 gram lor, 1 bardak yeşil çay ( Haftada 2 defa Kırmızı Et )

Gece ; 100 gram süzme peynir, 100 gram light yoğurt ( Arada 3-4 adet kuru kayısı )

Lütfen bu konuda bilgili arkadaşlar neyin eksik neyin fazla olduğu konusunda beni uyarsınlar. Doğruysa da devam etmem gerektiği konusunda :)

2. Cihat92

Cihat92 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    yağ yakacaksan pilav ve makarna yemiceksin..

3. dog4N

dog4N Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vücuda gerekli olan karbonhidrat nasıl alınacak o zaman ?

4. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Çok az yağlı bulgur, kepekli makarna karbonhidrat olarak tercih edilmeli. :)

5. dog4N

dog4N Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kepekli makarna alışveriş marketlerinde bulabilir miyim? Hiç denk gelmedim yada hiç dikkat etmedim sanırım ? Programda başka açık görebildiğiniz birşey var mı acaba?

Sayfayı Paylaş