yağ yakımı programı önerisi olan?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve kezahakeza1 tarafından 20 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 17 yaşındayım ve 2,5 aydır bu sporu düzenli olarak yapıyorum.15 tatilden istifade ederek belki 1-2 verebilirim diye düşündüm.180CM boy ve 90kgım.Bana supplementsiz 2 hafta uygulayacağım tam gün detaylı yağ yakımı programı önerisi verebilirmisiniz?Verdiğiniz programa harfi harfine uyabilirim.koşu,ip atlama ve bisiklet gibi hareketleri yapabilirim.Asıl hedefim yaz başında kilo vermek ama bu 2 haftada ne yapabileceğimi bi görmek istiyorum.İradem kuvvetlidir.Şimdiden teşekkürler,

2. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ekleme yapayım,neskafeyi ve filtre kahveyi çok severim ve bünyem kafeine alışık.Belki programa eklersiniz diye söyleyim dedim.Yeşil çayı da severim.

3. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar program önerisi olan yokmu?

4. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    sabretmeden birşey olmaz günde 1 saat koşu bandında kal ısınana kadar 20 dk yürü 40 dk koş ağırlık çalışıyorsan definayson tarzı idman yap az ağırlık çok tekrar ekmekle yağla şekerle alakanı azalt kesmeye çalış meyve suyu haşlanmış tavuk lapa pilav fln ye gerisi gelir :D

5. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    2 haftada tepki alman zor, ayrica ne yaparsan yap sonraki 2 haftada eski haline doner vucut.

kilo verme surecini 2 mevsim gibi dusunsen ve hemen baslasan bence sanki daha iyi olur. ayrica yas itibariyle de supplement tercih etmemen diger genc arkadaslara da ornek olmali...

basarilar

Sayfayı Paylaş