Yağ yakımı konusun da kendine güvenenler.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve queks tarafından 26 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Boyum 1.82, Kilom 100 yaşım 17
    bundan 3-4 ay önce 88 kiloydum ayrıca son 2 senedir kilo vermek için uğraşıyodum hiç bi türlü olmuyodu hala uğraşıyorum ama hemen diyetimi bozuyorum ya da spora gitmemek, yapmamak için bahaneler üretiyorum. Elimden hiçbir şey gelmiyor gibi hissediyorum, bacaklarım o kadar kalın ki hiç erimiycekmiş gibiler. Kilom orantısız dağılmış, kollarım yüzüm çok zarif ama diğer bölgelerim ciddi anlam da çirkinler. Ne yapmam gerek hiç bilmiyorum, zayıflama sürecine girdiğim an moralim yükseliyor bu sefer olucak diyorum ama dediğin günün akşamı diyetimi bozuyorum, açlıktan olmuyo genel de evde hayır diyemiyceğim bişey oluyo ve kendimi onu yerken buluyorum. Edison'a döndüm 1000 kere başarmayı denedim ama tek fark ben hiç bi zaman başaramadım. Bazen öyle bi umursamıyorum ki bu durumu kendimi zayıf olduğuma inandırıyorum öyle görüyorum ayna da ama durum böyle değil. Buraya konu açmamın sebebi tamamen sizin fikirlerinizi alıp, aranız da bu konu da deneyimli arkadaşlarla konuşmak.

2. m3ilker

m3ilker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    beton parke machine designer
    Yer:
    ankara
    ben 1.72 boyundayım .. 97 kiloydum: şuanda 68 kiloyum kimseden yardım almadım azim ile başardım ve çok yakışıklıyım ... buna eminim.
    bende kaslarımı geliştirmekten yana sıkıntılıyım ama onu da başarıcam
    canın tatlı çektiyse alternatif birşeyler ara ben kendimi nar ekşisi ve limon tadına alıştırdım mesela... o günler geride kaldığı için şükrediyorum

3. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Önüne uzun vadeli değil kısa vadeli hedefler koyup hedefine ulaştığında kendini bir parça sevdiğin bir çikolatayla ödüllendirebilirsin mesela 2 haftada 2 kilo vereceğim dersin 2 hafta sonra ona ulaştığında ödülünü alırsın, Sonra döngü devam eder.

4. m3ilker

m3ilker Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    beton parke machine designer
    Yer:
    ankara
    benim kendimi tartıların üzerinde hiç bulmadım sadece zayıflamak istedim hedef olarak görmedim kendimi ödül konusuna gelince benim tek zaafım alkol oldu ... fakat şu vücut geliştirme proglarım onu da bitirdi diyebilirim sanırım iradeliyim

Sayfayı Paylaş