Yağ yakımı + Kütle arttırma

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve meshaidas tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. meshaidas

meshaidas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba 20 yaşındayım 1.78 boy 78 kiloyum.Vücut yağ oranım biraz yüksek ve beslenme konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorum.Yaza girdik önümde 3 aylık bir zaman dilimi var.Amacım sıkı bir cardiyo ile yağ yakıp aynı zamanda yüksek karbonhidratlı ve proteinli bir beslenme ile yağsız kas kütlesi elde etmek.Ölçülerim Kollar:37cm Bel:82 Omuz:118 Gögüs:105 Baldır:57 cm.Karın ve gögüs bölgemde biraz yağlanma var.Elimde Lipo 6 , Nitrotech hardcore , on creatin ve xpro amino 5000 mevcut.Her sabah ve akşam 30dk koşu,bisiklet ve ip atlıyorum.Yinede gerek ölçü olsun gerek yağ yakımı olsun pek bir fayda saglayamıyorum.

20 gündür uyguladıgım Beslenme programım ise şöyle ;
    Sabah kalkınca 1 ölçek whey,2 tablet lipo,2 tam yumurta ,4 yumurta beyazı ve 50gr lor peyniri ve 1 bardak süt

Ara ögün:1 kasık bal,1kasık zeytinyagı,1 tablet lipo,tahıl gevregi

Ögle yemegi:1 tabak makarna ,1 tabak salata,1 kutu ton balıgı

Spordan önce:1 muz,1ölcek creatin , 1tablet amino,biraz badem

Spordan sonra :1 muz ,1 ölcek creatin,1ölcek whey,2 tablet amino

aKŞAM:1tabak tavuklu pirinç pilavı,50 gr lor peyniri,1 kase yagsız yogurt,2 haslanmıs patates

yatmadan 3 saat önce:1 litre light süt içyorum

Beslenme programını kendim hazırladım.Antremanlarımı salondaki hocam yaptırıyor.Nerede eksik yada fazlam oldugu konusunda yardımcı olursanız sevinirim

2. ahmetuygur

ahmetuygur Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    işletmeci
    Merhaba bu beslenmeyle yağ yakabileceğini düşünmüyorum

3. bekir20

bekir20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hacı kışamı hazırlanıyosun ben bunları yesem :D 1 ayda lakabım dubaya çıkar

4. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Bu beslenmeyle nasıl yağ yakmayı düşünüyorsun , bildiğin bulk olmuş bu diyet

5. zonekings

zonekings Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    aşcı
    Yer:
    ankara
    kilo vermeil çalışırken creaitn ? o nasıl bir mantık.

6. Matizola

Matizola Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle biraz zor, biraz değişikliklere gitmen gerek dostum. Ben gözüme takılan noktalardan bahsedeyim istersen. Bu kadar supplement biraz anlamsız geldi bana özellikle creatin? Sadee cardio mu yapıyosun yoksa ağırlıkta çalışıyor musun? Beslenmeye gelirsek akşamki pirinç pilavını kaldır direk. Onun yerine bulgur falan tercih et ama bana sorarsan onu da akşamdan önceki öğünlerinde al. Keza haşlanmış patateside bence öğlen falan al ve 1 e indir. Muz şekeri çok yüksek bir meyvedir tüketirken biraz dikkatli ol. 1 tabak makarna hem de yağlı salçalı falansa büyük sıkıntı. Spordan önceki öğün tüket mümkünse ve daha az ve yağsız olsun. Yatmadan öncede 1 litre süte ne gerek var en fazla 1-2 bardak falan iç. Bal ve zeytinyağını da kaldır listenden ne gerek var. Ton balığını da umarım normalini tüketmiyorsundur yağ içinde yüzüyo. Light'larından kullanmaya çalış. Biraz kıs yani kısaca. Şekerden, beyaz undan, tuzdan uzak dur. Abur cuburu yağı kes. Protein arttır. Karbonhidrat alımını da komplexlerden seç ve akşama doğru yaklaştıkça azalt ve saat 8 den sonra yeme. Bunları yapar ve kardiona düzenli devam edersen kilo verememen imkansız.

meshaidas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş