Yağ yakımı ile ilgili önerileriniz...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve matrax21 tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. matrax21

matrax21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar,

polis memuru olarak çalışmakdayım ve malum çok fena göbek çıktı 27 yaşındayım daha önceden fitness ve deniz sporlarıyla çok ilgiliydim fakat bu işimden dolayı çok fazla bunlara zamanım olmuyor...

bana bu yağ yakıcı ilaçlar hakkında bilgi verebilecek bi dost varmıdır:)
    boş zamanım çok fazla olmadığı için spora ayırcak zamanım kalmıyor o yüzden bu ilaçlar hakkında bilgi almak istiyorum..

Teşekkürler....

boy: 180
    kilo : 92

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncelikle sadece ilaç ile (suplement) yağ yakmayı planlamıyorsunuz umarım cardiosuz yağ yakımı imkansız gibi birşey olucaktır.Cardio yaptığınız koşu , ip atlama , bisiklet vbz kalori yakıcı egzersizlerin adıdır.Cardio yapıcak zamanınız var ise ilaçsız bile yağ yakabilirsiniz.Hergün 1 saat yeterli 30 dk yürüyüş 30 dk koşu yaparsanız kilolarınızdan kurtulursunuz yanlız kilo verme eylemine beslenme ile destek olunuz bunuda beslenme ile ilgili temel bilgileri ve bir beslenme programı oluştururak ilerletiniz tavsiyem..

3. matrax21

matrax21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol dostum cardiosuz yağ yakıcak bişy lazımdı bana mümkünse tabiki ama olmuyor ise napalım fitness salonuna yazılcaz yine:)

4. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Cardiosuz yag yakiminim imkansiz oldugunu neye dayanarak soluyosun sacma sapan konusma ve milletinde hevesini kirma bari
    Saglam bi diyetle oturdugum yerden kafani kasirken bile yag yakabilirsiniz 1 saat kosun 500 kalorimi yaktiniz 2 3 dilim ekmek yiyin ayni seye denk geliyo yani onemli olan beslenme size tavsiyem low carb diyetler karatay ketojenik ve tas devri diyetleridir bunlari bi arastirin derim www.paleocafe.org dan yararlanabilirsiniz yazilanlari okudukca cardionun filan ne kadar gereksiz oldugunu anlarsiniz zaten isinizde tempolu bi is bi bakin derim

5. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    oturdugun yerden ancak kendi yaşantın icin yag yakarsın body icin degil.
    arkadaşa kızıyorsun fakat senin söyledigin bu spora gönül verenler icin gecerli degil.
    Koşu bandında kanter icinde kalanlar enayi degil mi ?
    Saglam bir tez hazırlarsan spor salonlarındaki koşu bantlarını yada dünyadaki tüm koşu bantlarını tedavülden kaldırabilirsin

6. matrax21

matrax21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kas yapmak, bady yapmak istemiorum zaten kilo vermek istiyorum 92 kiloyum yaklaşık 82, 85 arası olsam sorun kalmaz, rejim + yağ yakıcı kullansam bu kilo verme olayını hızlandırırmı benim tek öğrenmek istediğim bu zaten... teşekkürler...

7. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Piyasadaki bazı ilaçlarla sadece diyetinle yag yakımını hızlandırırsın.Diyet içinde güzel bir yemek listesi yaparsın 2 bin kalorinin altında kaldıgında otomatık olarak zayıflamaya baslarsın. Herşeyden once bogazını kısabılıcek mısın?

8. matrax21

matrax21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki kısabileceğimn ben daha öncede 8 10 kilo verdim rejim ile ama sonradan tekrar alıorum, benim istediğim kiloyu hızlı vermek fakat kas kaybını önleyebilmek...

Sayfayı Paylaş