Yağ yakımı icin programim, ve oneriler !

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kskobi tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler arkadaslar simdi benim söyle bir sorum var ben bundan 6 sene once 110 kilo idim boy 175 sonra iste ergenlikten gecmeler falan üniversite zamani ortamlar kızlar diyince 6 ayda 40 kilo verip 63 kilo ya kadar düstüm.

Fakat o kilomu 2 sene 3 sene korudum sonra tekrar ciktim 77 lere askere gittim gecen yil orada 68 oldum askerden geldikten sonra tekrar spora basladim fakat ben spor yaptiktca yag olarak daha cok aliyorum suan tekrar 76-77 arasi geziyorum. Gün ici yaptigim seyler şu sekil beslenme spor aldigim gida takviyesi ;

Sabah animal cuts 1 servis
    kahvalti ;2 dilim kızarmis ekmek 1 yumurta 2-3 dilim peynir
    oglen bi sade nescafe ogle arasi bisi yok aksam salata
    sonra antremandan once tekrar 1 servis animal cuts

antreman olarakta : 40 dk nabiz 165*170 kosu - 10 dk yüzüyorum - 400 mekik geri kalan agirlik fazla agir degilde giris seviyesi olan hareketler bide twist yapip sauna ya girip cikiyorum..

spordan ciktiktan sonra cay iciyorum sekersiz fakat haftanin 3 günü aksamlari 2 bira iciyorum fakat yaninda birsey yiyip icmiyorum yani ben kilo verirkende alkol aliyordum fakat ozaman yasimiz daha genc diye herhalde metabolizma daha hizli idi .

Gecenlerde bir diyetisyene gidip yag olcumu yaptim %17 cikti ve metabolizma hizim 32 yasindaki bir adam gibi günlük 1500 kalori yakiyormus ilk once bunu hizlandirmamiz lazim dedi verdi beni yemege .

Diyetisyene giderken 75 kilo idim 77 oldum bende biraktim :D cok protein verip hizlandirmak istedi fakat ters etki yapti guatr trioid hepsine baktirdim kan da birsey yok.

Acaba bu endokrnoloji ve metabolizma hastaliklarina gidip tedavimi olsam diye düsünmüyor degilim. Kafayi yedirtcek bana birde arkadaslar dediki BCAA alir isem zayiflarmisim ?

Sizin düsünceniz nedir ?

2. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Arkadaşım yaptığın beslenme programı ve antreman programı çok sağlıksız.Sabah kahvaltısını 2 yumurta beyazı+1 sarısı olarak değiştir bence.Ara öğün de şekersiz nescafeni iç öğlen kendine proteinli bir öğün koy örneğin 200gr haşlanmış tavuk göğsü+salata veya tonbalıklı salata gibi.Akşam yemeğinde de sadece salata olması bana göre doğru değil.Zaten zayıflarken vücudundan birsürü vitamin vs atılacak proteinini karbonhidratını düzgün almazsan hem kaslarını yakarsın hem de vücudun sarkar.Boşuna evham yapıyorsun ,adam gibi beslenme programı yap kendine üzerine de düzenli spor aktivitesi yaptığında görüceksin istediğin vücuda sahip olucaksın.Antremanına gelince 165-170 nabız nasıl oluyor ben anlamadım bunu ne kadar sürdüyorsun ki bu kadar?Kaldı ki vücudun ham ken bu kadar yüklenmen bana göre doğru değil.Düzgün bir ısınma üzerine kısa zamanlı bi interval cardio+3 gün body çalışması ile hem daha sağlıklı sonuçlar elde edersin hem de kalbini çok yormazsın.Tabi amacın sağlıklı olmak ise..sagılarımla

kskobi bunu beğendi.
  3. kskobi

kskobi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam simdi benim kalpte taşıkardi var yani zaten normal nabzim 120 bir insanın 2 kati kosuncada 188 - 200 gordugum oluyor o yüzden kosu bandinda 7.3 ayarliyorum dakikada 140 adim altina düsmemeye calısıyorum

4. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Geçmiş olsun.125-130 dan sonra yağ yakımı başlıyor zaten çok zorlamayın kendinizi.

Sayfayı Paylaş