yağ yakımı için yardım??ve önerileriniz??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve frankk tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. frankk

frankk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    siteyi çok takip ettim, hayatım spor salonlarında geçti spora ara vermelerim ve diyet yapmadığımdan(zorunluluk) yüzünden pek bi verim alamadım şimdi yeniden başladım 2 ay oldu diyet de yapıyorum hydroxycut advanced da kullanıyorum yaklaşık olarak 10-13 kg arası kilo verdim...benim sorum programım hakkında olucak 1 gün on 1gün off olarak çalışıyorum, herşeyden yapıyorum az kilo(az kilo derken göğüs fln 30-40-50 kollar 30-40 kilomu paondmu onu bilmiyorum:D 4 set) çok tekrar ile yani combo yapıyorum sonra tempolu yürüyüş ve rocketball oynuyorum yada basketbol, kilom şu anda 100 boyum 1.77 korkum şu ki az kilo çok ağırlık yapıyorum ama erimeden bunlar kasa dönüşmez ve daha iri olmam dimi?? ayrıca eklemek istediğiniz eksik yada yanlış bulduğunuz şeyler varsa lütfen söyleyin ilk amacım kilo vermek, teşekkürler "şu an amerikadayım diyet de yapabiliyorum bu kez istediğim vücuda ulaşmadan bırakmak yok"bench_O

2. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    1 gün çalışıp 1 gün dinlenmeniz gayet iyi bir çalışma şekli fakat siteyi gerçekten çok takip ettiyseniz şunu bilmelisiniz ki "yağlar kasa dönüşmez!" onları [yağları] sadece spor yaparak yakabilirsiniz.

Düşük kilo ile çok tekrar çalışmanız kilo verme döneminde gayet iyidir bu şekilde devam etmelisiniz.Yediklerinize de çok dikkat ederseniz hedefinize çok kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    ve eklemek isterim beslenme disiplini + spor disiplini gerekli ihtiyaclar aklında bulunsun...

4. frankk

frankk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilginize teşekkür ederim,başka şeyler eklemek isteyen, amerikada ilaç tavsiye etmek isteyenleri beklerim...bench_O

5. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    lipo6x kullanabilirsin, ancak kilon cok fazla 100 once bir kardiyolog ile gorusmenini oneririm, herhangi bir takviye almadan.

Ayrica 1 gun off bence dogru bi yaklasim degil, hergun duzenli cardio yapmalisin, vucudun metobolizma hizini arttirmasi icin, kas kaybi olmadan yani kaslarin enerjisini kullanmadan yaglari yakmanin yolu, kosmamaktir, jogging veya bisiklet guzel cardiodur, yag yakimi icin, yok ben kosarim kasida yagida yerim onemli degil dersen kalp atim hizini normal seviyen resting 80 ise antremanda 125-140 lerde tutugun surece sorun yok, sana saglik acisindan tavsiyem bu kiloda kalbinin sesini dinle ve zorlama, kalp atislarini olcen saatlerden al ve takip et kendini.

Bunun yaninda vucut agirligin ile yapacagin tum calismalar seni yeterince zorlayacaktir zaten, onlara yonelmen hem esneklik hemde kondisyon acisindan sana arti katar.

Gunde 1 saat weight lifting, 45 dakika cardio, yeteri derecede coktur. Ayrica imkan varsa hergun 45 dakika yuzmek de cok iyi yag yakmana fayda verir, tabi belli bir tempoda her 5 dakikada bir 1 dakika dinlenerek.

Hergun 1 kas grubunu calismani ve 6 gun spor yapip 1 gun off gecirmen sagliklidir. Amac kas kutlesi olusturmaktan cok kas kaybi yasamadan kilo vermek, maksimum gucunun %75 ile calisabilirsin 3*12 temel hareketleri.

80 kiloya dusene kadar boyle gidersin 3 ay sonra ne yapacagina karar verirsin.

Hayirli dietler :D

6. frankk

frankk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    100 kiloyum ama görüntü korkunç değil sırf yağ değil yani hatta kollarım kaslı bile denebilir...o yüzden kendimi zorlamaktan korkmuyorum ama tavsiyenize uyup bisiklet e başlicam ve off günlerimde sadece kardio yapıcam buna bisiklet,tempolu yürüme ve rocketball dahil...yüzme işine gelince ise önce kilo versem iyi olucak :D ve şu an yurtta kaldığım için yemek leri hazır ama kalorisi 200 ü geçmiyen şeylerden yiyiorum, sanıyorum günde aldığım kalori 1000 i geçmez...umarın yağlardan kurtulurum ve sağlıklı yaşamaya devam ederim..ayrıca yurtta kaldığım için mikrodalga yemeği yiyorum tavuk fln yağsız güzel oluyor tavsiye ederim...bench_O

Sayfayı Paylaş