Yağ yakımı için program önerisi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve jjonturk tarafından 13 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jjonturk

jjonturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar.

yaklaşık 1 aydır salonda çalışıyorum. 5 kilo kadar verdim fakat sayılır. şimdiden itibaren daha düzenli çalışmayı planlıyorum.

tuz,yağ,ekmek,tatlıdan falan uzak duruyorum. fakat tavuk vs. haşlamak yerine galete unuyla kaplayıp az yağda kızartıyorum ve meyve yiyorum ara ara.

programımda şöyle;

hergün 10 dakka 6.0 da hızlı tempolu yürüyüş ve 20 dakka 8.0-10.0 arası koşu yani toplamda 30 dakika.

10 dakika eliptik

daha sonra karın mekik yan tarafları eritmek için yerde yapılan hareketler ve sopayla sağa sola hareketler.

bunlar hergün fix yani

bir gün sadece ön kol arka kol
    bir gün omuz sırt
    bir gün göğüs
    bir gün bacak

çalışıyorum bu hareketlerde yaklaşık 6 7 harekete denk geliyo.

sizce bu program nasıl. böyle çalışmaya devam etmeli miyim?:confused:

ek olarak: hergün yarım saat önce carnitin alıyorum yaklaşık 2000mg

fakat göbek,yan kısımlarda fazla yağ var

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    koşuyu 40 dk ya çıkar ve nabzını yükselticek şeyler yap mesela 7 de koşuyasan birden 11 12 ye al 1 dk koş geri azalt sonra bi daha yükselt gibi.. koşudan sonra twiss hareketine geç 10 15 dk onu yap daha sonra mekik hareketlerine geç.. carniitine de sana enerji vericektir ve daha hızlı yağ yakmanı sağlar..

diyet olarak yağ şeker ve hamur işini kesmen şart.. bu 3 ünü kestiğin zaman zaten fark ı cok cobuk görüceksin.. tuz u da kesmen lazım ama tuz u tamamen kesmen biraz zararlı.. 2 öğününde cok ama cok az üzerine serpmen yeterli olacaktır..

deniz68ruhu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş