Yağ yakımı için doğru bir program mı?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve brkkali61 tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brkkali61

brkkali61 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Arkadaşlar,
    Yağ yakım sürecine girdiğimden dolayı bir diyet uyguluyorum fakat doğruluğu hakkında pek bir bilgim yok. Bu konusunda bilgisi olan forumdaşlardan yardım almak istedim.

• Benim öncelikle karın bölgesi yağlanmam söz konusu.
    • Boyum 1.88 kilom 87 ideal kilomun 82 olduğu söylendi salonda.
    • Haftanın 3-4 günü spor salonuna gitmekteyim.

-UYGULADIĞIM DİYET-
    • Sabah : 3 yumurta beyazı 1 tam, 50 gram Lor Peynir, domates salatalık, 2 çay kaşığı bal (protein emilimini artırma amaçlı)
    • Öğlen : 150 gr haşlanmış ya da ızgara tavuk, 70 gr pirinç lapa, 1 kase yoğurt
    • Akşam : 150 gr haşlanmış ya da ızgara tavuk, 20 gr pirinç lapası, yarım tabak sebze yemeği
    • Aperatif : Yarım muz ya da aralarda her zaman olmamakla beraber arada bir yeşil elma.
    -ANTREMAN-
    • 10 dk koşu girişte
    • Sonra dairesel olarak göğüs omuz-ön kol-arka kol-bacak ve plank olarak bir ağırlık programı
    • En sonda 30 dk bisiklet
    şimdiden yardımcı olacaklara Teşekkürler..

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş