Yağ yakımı için beslenmem tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve regerenist tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar 75 kilo 1.80 boyunda 18 yaşında biriyim.3gün ağırlık antremanı yapıyorum antreaman sonrası da şu linkteki hareketleri yapıyorum karın için ilk sorum antremandan sonra bu hareketler yağ yakımın da da etkili olur mu ?
    2.cisi ise beslenmem hakkında;

Kahvaltı
    3-4 yumurta 2 si tam diğerlerinin beyazını yiyorum
    Göz kararı yulaf ve yarım yağlı sütle
    Normal miktarda yarım yağlı peynir veya lor
    Bundan 2 saat sonra
    Bir avuç fındık
    Öğlen
    250 gram ızgara tavuk göğsü
    1dilim küçük ekmek
    Domates marul vs.
    Bundan 2 saat sonra
    Bir elma veya farklı bir meyve onlarda yoksa mısır patlağı yuvarlak şekilde olan birşey var pirinçli filan yazıyor 67 gramında 55 karbon. var yağ çok az
    Bundan 1saat sonra bir tabak bulgur pilavı veya pirinç pilavi
    2saat sonra antreman antreman önce yarım ölçek opt. whey ve antreman sonrası meyve suyu ve optimum whey protein bir ölçek
    antreman sonrası 250 gram tavuk burda pilav yiyip yemeyeceğime karar veremedim tavsiyelerinizi bekliyorum
    1saat sonra 2 tane light ton balığı 106 gram süzülmüş ağırlık
    gece yatmadan önce de belli miktar lor peyniri ve yarım yağlı yoğurt yiyebildğim kadar
    ÖNERİLERİNİZİ VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM İYİ FORUMLAR

2. sthammer

sthammer Guest

Öğlen ızgara tavağun yanına 150-200 gr bulgur ekle.. antrenman sonrası tavuğun yanına, sebze yemeği, bol yesillik ve salata eklenebilir.. Zaten yarım kilo tavuk ve 1,5 ölçek protein tozu, sabahki yumurtalar vs. fazlasıyla protein ihtiyacını karşılayacağından ekstra ton balığı gerekli değil.. kutularındaki cıvadan ötürü haftada 2 günden fazla tuketmeni tavsiye etmem..

regerenist ve maietnigri bunu beğendi.
  3. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap için çok teşekkür ederim peki sizce yanlızca bu karın hareketleri yeterli olur mu yoksa ayriyetten kendime kardiyo programı hazirlamalimiyim

4. sthammer

sthammer Guest

Yaptığın karın egzersizleri kardiyo yerine geçmez, mutlaka olsun, off günler ya da antrenman sonrası çok uzun olmamak kaydıyla..

regerenist ve maietnigri bunu beğendi.
  5. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler

6. regerenist

regerenist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Peki son olarak şunu merak ediyorum karnimda cok ta olmasa sarkık var bunların giderilmesinde bu karın hareketlerinin yardımı olur mu

Sayfayı Paylaş