Yağ yakımı için önerebileceğiniz takviyeler yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mCagislar tarafından 22 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mCagislar

mCagislar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kars
    Selam arkadaşlar 20 yaşındayım,2.02 boyundayım ve şu an 123 kilodayım sınava hazırlandığım için sürekli oturur durumdayım spora geçen hafta başladım ve düzenli olarak devam ediyorum. Jinekomasti olduğu için göğüslerde birikme fazla göbek de aldı başını gidiyor haziran ayından beri yaklaşık 13-14 kilo kadar aldım. Sporumu düzgün bir şekilde yapıyorum bunun yanında önerebileceğiniz ürün var mı l carnitine vb. Ürünler olarak

Universal Animal Cuts veya Grenade Thermo Detonator bu iki ürün var aklımda herhangi birini almayı düşünüyorum ikisi aynı etkiyi yaratmıyor vücutta heralde ama hangisinin etkisini daha çok görebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

2. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Kalori takibi.

3. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Bence Yağ Yakıcı Supplemetlere Gerek Yok,Kış Aylarındayız Ve Yağ Yakmak İçin Gerekli Birçok Meyve-Sebzenin Dönemi Sana Birkaç Önerim Var,
    Öncelikle Günlük Kalori İhtiyacının %20 Altında Almayla Başla İşe, Düşüreceğin Kalori Karbonhidrat'dan Olsun,
    Antrenman Öncesi Kendine Hem Enerji Hem Yağ Yakıcı Olarak Booster Yapabilirsin,
    -1 Limon,1 Tatlı Kaşıgı Kahve,1 Çubuk Tarçın,Zencefil,1 Bardak Su Bunları Karıştır Antrenmandan 20-30 Dk Önce İç, Tadı Belki İyi Olmayabilir Fakat Biz Tadı İçin Değil Getirdiği Sonuçlar İçin Bunları Kullanıyoruz.

-Yemeklerde Pul Biberi Tüketmeye Önem Göster Yağ Yakımını Hızlandırır..
    -Salatalarda Limon Tüket..
    -İstersen Aspir Yağı Alabilirsin Eczanelerden Sabah Aç Karnına Tüketilir Aspir Yağı Ve Baya Yardımcı Oluyor Yağ Yakımında..

Sayfayı Paylaş