yağ yakımı hedef 3 ayda 8kilo

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fbirfn tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba abilerim. 15 yaşındayım 175boyun 70kiloyum. 3 aydır spor salonunda fitness yapıyorum gelişen bölgelerim var ve 6kg verdim. ama vücudumda değişen birşey olmadı gibi yağlı bir vücudum var.

yazın 3 ayda yağ yakımı +kas hacmini baya çoğaltmayı düşünüyorum.

low carb diyete yapsam 3 ay ve günde 1.30 saat koşu ve haftada 3-4 gün ağırlık çalışması yapsam yeni sınıfa güzel bir görüntüyle girebilirmiyim.

buda fotoğraflarım

Son düzenleme: 1 Mart 2015
  2. abdullah demir

abdullah demir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    benim önerim 3 aylık kısa vadeli plan oluşturmaktansa uzun vadeli ve daha karlı bir plan yapmandır zaten elinde çok büyük bir kas kütlesi yok bunun yanında çok yağlı bir fiziğe de sahip olduğunu düşünmüyorum sen şimdi birde kilo vermek için çabalarsan sahip olduğun ölçülerde iyice düşecek daha sonra tekrar kilo alırken yağlanacaksın bunun yerine forumda gerekli araştırmaları yaparsan gün içinde hem yağ yakımı hem kas inşaası hakkında bilgi edinerek, düzgün beslenerek ve düzgün antrenman ile bundan bir kaç ay sonra olağan bir şekilde hem yağ oranın azalmış olacaktır hem de kas kütlen artmış olacak

3. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler hocam. ben ölçülerden çok güzel bir görüntü istiyorum. ozaman beslenmem düzgün bir şekilde olsa ağırlıkla beraber sabah akşam kardiyo yapsam en azından 5-6 kg yağ yaksam nasıl olur ben göbeğimi elimle sıktığım yağ gelmesin istiyorum. bicepsimi sıkınca 1-2 cm lik yap elime gelmesin istiyorum

4. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    forumda bununla ilgili çok fazla konu var biraz araştırırsan bulursun ve 1.30 saat cardiyo kas yakarsın yağ değil.

5. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    kusura bakmayın hocam değerli zamanınızı alıyorum ancak ilgili konuların linkini atarmısınız bende okuyayım.

Sayfayı Paylaş