yağ yakımı hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bigboy06 tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bigboy06

Bigboy06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle merhabalar değerli bftr üyüleri sizlere birkaç sorum olacak yanıtlarsanız mutlu olurum. Şimdi benim yaşım 24 boyum 1.83 kilom 110 4 yıldır bb yapıyorum ancak tam bir sistemle değil yani 2 ay yapıp bıraktım sonra araya 4 ay girdi sonra 5 ay devam ettim (özel yaşamımdan dolayı araya aralıklar girdi). Şu an size sormak istediğim şey vücudum çok yağlandı tekrar başladım ama tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Şu an direk ağırlığa kafadan giriyimmi yoksa yağ yakmayamı uğraşıyım? Ve yağ yakmada yapmam gerekenler yani sizin tavsiyeleriniz nelerdir? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

2. Bigboy06

Bigboy06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Ankara
    yaw bir kişi yardım etmicekmi:S

3. samet1996123

samet1996123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    günlük kardio yapmalsın sonra 20-30 dk arası ardından ağırlık çalışmasına başlamalısın tabi bu benim fikrim

4. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Sen direk kardio programı alıp bi 2-3 ay diyetle birlikte yapsan iyi olur bende o kilolardaydım baya bi yağlı duruyordum şuan 1.80 boy 82 kiloyum buna rağmen bel çevremde yağlanma var..

Diyetine ve kardiona dikkat edersen hızlı ve sağlıklı kilo verebilirsin boyuna göre bi 80-85kiloya düşmen lazım ideal olarak önce kardio yap derim hani bi 90-95 olsan ağırlıkla birlikte yaparsın ama gerçekten çok fazla kilon

Sayfayı Paylaş