Yağ yakımı hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bluetazy tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bluetazy

bluetazy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocalarım üstadlarım öncelikle forumdaki konulara baktım ama benim durumum biraz farklı. Üniversiteye başladığımdan beri 10 kg gibi bir kilo aldım 90 kg dan 100 kg ye çıktım ve bunun sonucunda vücudumda kızarıklar kol arkalarımda ve bacaklarımda sivilce gibi küçük şeyler çıktıgını gördüm hastanede hormonlarım ölçüldü hiç bir sorun çıkmadı kan tahlilleri idrar testleri vesaire. Sonucunda beni diyetisyene yönlendirdiler diyetisyende bana kilodan dolayı bunlar oldugunu şişman kişilerde sıkca görülen bir durum oldugunu söyledi bana saçma sapan ezbere bir diyet listesi hazırladı 1 dk da. Hani gerçekten çok uyduruk bir diyet listesi ne yapacagım bile anlaşılmıyor bende buradan beslenme günlüklerine baktım kendime birşeyler hazırlayacağım. Yeniden belirteyimde hormonlarımda kan değerlerimde hiç bir kötü sonuç çıkmadı. Ispartaya dönünce evime yakın olan spor salonuna başlayacağım. Bununla beraber yağ yakıcı kullanmak istiyorum bir kaç hocaya sordum kimisi termojenik dedi kimisi L-Carnitine + cla dedi kimisi sadece L-Carnitine dedi. Karar veremedim burada da L-Carnitine anketlerde önde gözüküyor. Fiyatlara bakıyorum termojenikler 2 ye katlıyor L-Carnitine leri. Kafam karıştı hangi marka hangi ürün çeşidini kullanmalıyım bana bir akıl verebilir misiniz ? Boy:192 cm Kilo:100 kg tam olarak
    Birde şöyle birşey var kuzenim 190 kilo 95 acayip zayıf ve diri yani demek istediğim kilomda çok gözükür oldu.

2. slxxx

slxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence weider marka 1800ml l-carnitin ve cla sıyla birlikte kullanman daha iyi olur.
    Günlük 40-45 dk kardiyo ve sınırlı karbonhidratla istediğin hedefe ulaşırsın.
    Sabahları yumurta ve süt şartıyla :)

Sayfayı Paylaş