Yağ yakımı hakkında yardım >>>

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve newlook45 tarafından 13 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. newlook45

newlook45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle forumda yeniyim cümleten selamın aleyküm.

20 yaşındayım 3 ay önce spora başladığımda 135.9 kiloydum.Şuan 122.7(bu aralar ani değişiklikler oluyor 121,4-122,7 arasında)kiloyum.
    Bugüne kadar hep spor yaptım ama hiç birini kilo vermek için değil sevdiğim için yaptım.Masa tenisi,basketbol,futbol vs.
    Spora ilk başladığımda 2 hafta falan kilo veremedim ve çok çok güvendiğim 2 hocamdan biri merak etme devam et vücud önlem aldı senin anlıycağın dilde söyliyim vücudunu diyette olmadığına ikna etmemiz lazım normal besinini al kola ve ekmeği kes dedi.2 hafta böyle devam ettim ve bir anda kilo vermeye başladım.İşte tam zamanı dedi ve bana yeni başladığım için powerplus L-carnitin aldırdı.Koşu bandında koşamıyordum bu ilacı almadan önce bana enerji ve terleme yönünden büyük artısı oldu.127 kiloya düştüğümde önceden özelliklerini anlattığı ve içinde çok fazla kafein oldugu için çarpıntı vs yapabilceğini söylediği Granede'yi tavsiye etti bende aldım.Bu ilaç çok çok daha etkili geldi sadece antremandan yarım saat önce 1 tane içmemi istedi ve bundada oldukça başarılı olduk ve şuan dediğim gibi 122.7 kiloyum kiloma oranla vücud ölçülerimde oldukça düşme var sadece göğüs den 2 santim incelme oldu onunda normal olduğunu göğüsün zor eridiğini söyledi.

Başlangıç olarak bunlardan bahsetmem gerekiyordu sizlere sorularımı yöneltmeden önce nasıl bir programda olduğumu anlamanız için

1) Dediğim gibi kilom bu aralar çok oynuyor ve kilo veremiyorum yine bir duraklama dönemine girmiş olabilirmiyim?Cevap evet ise bu dönemde nelere dikkat etmeliyim?

2)Granede'nin sonuna geldim yeni bir kutu daha almalımıyım yoksa biraz aramı vermeliyim?
    3)Lifalif'in yulafını tüketiyorum kilo aldırırmı-verdirirmi ?

antreman programım : 35 dk koşu - yürüyüş , 20-30 dakika bisiklet , hafif kilo 20 tekrarlı 2 günlük bir antreman programım var.Haftanın her günü antreman yapıyorum ve bu kardeşinizin yazdığını unutmayın 135 kilodan düşüp +75 gençlerde şampiyon olucağım !

Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

2. newlook45

newlook45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yarım edicek yokmu

3. teamst

teamst Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Önce ağırlık sonra cardio çalış, yulaf iyidir, matematik kullan, belirli bir kalorinin üzerinde yersen kilo veremezsin, vücut bazı kilolarda 30 ila 45 gün direnç gösterebilir, ancak bu direnç yaptıklarını vazgeçmeden devam ettirirsen kırılır. Grenade tekrar alma, Grenade, Hydroxycut gibi ürünler zaten kutunun sonuna doğru etkisini kaybeder, vücut alışır ve tepki vermemeye başlar, biraz ara verdikten sonra başka bir muadil ürüne geçebilirsin, ama ara vermelisin mutlaka, aynı zamanda bu ürünler yanında bol su içmeyi gerektirir..

Son düzenleme: 14 Ekim 2014
  4. newlook45

newlook45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    teşekkürler

Sayfayı Paylaş