Yağ yakımı hakkında tavsiyeleriniz - supplement tavsiyeleriniz - kas gelişimi tavsiyeleriniz...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve NGU tarafından 11 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. NGU

NGU Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhabalar forumda yeniyim kafamda takılan bir kaç konu var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
    Geçen yaz 95 kiloydum yağ oranımı falan bilmiyorum ama hırs yaparak atağa geçtim ve şuan 1.74 boy 72 kilolara düştüm lakin yağ oranım %18...
    sadece yağdan nasıl verebilirim kalan kiloları ? bu süreci nasıl etkili kılıp hızlandırabilirim ? ve yağdan verirken kas gelişimini nasıl hızlandırıp etkili hale sokabilirim ? yardımcı olabilecek herkese şimdiden teşekkürlerimi sunarım iyi forumlar :)

2. Omur_06

Omur_06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ağırlık çalışması yaparak kas oranını artırabilirsin. Yağ yakmak içinde ister sadece hit cardio yada ağırlık çalışmalarından sonra hafif cardio yapabilirsin

3. gh006

gh006 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    tabikide gereken besin değerlerini karşıladıktan sonra bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.yağ yakımını hızlandırman için sabah kalkar kalkmaz ve her antreman sonunda mitokondri hücrelerini arttırman için kardiyo yapmanı öneririm.tabiki ağırlık çalışmalarını bırakmadan..

Sayfayı Paylaş