Yağ yakımı günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve osman1907 tarafından 4 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. osman1907

osman1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boy/Kilo:180 cm /79 kg
    Sağ kol:34 cm Sol kol 33.5 cm
    Bel:86 cm
    Omuz:110 cm
    Göğüs:96 cm

Amacım tüm karın kaslarım görünene kadar yağ yakmak ve daha sonra kas olarak hacim yapmak.
    Tüm yaptıklarımı yediklerimi sizle paylaşacağım hatalarımı kusurlarımı söylerseniz sevinirim.

07:00-08:00 arası koşu (aç karnına)
    08:30 3 yumurta beyazı/yarım domates/100 gr yulaf ezmesi ve biraz az yağlı süt
    11:30 haşlanmış tavuk ve ya brokoli(brokolinin üstüne 1 tane domates rendeliyorum)... bi de hangisini yersem yiyim yanında 2 yemek kaşığı yoğurt yiyorum kaslara zarar gelmesin diye :D
    15:30 okulda olduğum için yanımda 8 tane fındık götürüyorum onlarla idare ediyorum
    19:10 yulaf ezmesi ve biraz az yağlı süt

Bunların haricinde kollarım arasında orantısızlık olduğu için sol kolumu haftada 3 kere dambılla çalıştırıyorum /haftada 3 kere karın kası çalışıyorum(internetten bulduğum 8 minütes diye bi karın çalışma videosu var onu yapıyorum)/ bi de 6 haftada 100 şınav programını uygulayacağım

İşte resimlerim 1-2 haftada bir yeni resimlerimi sizinle paylaşacağım (foto çektirecek biri olmadığı için elimden gelen bu :D )

Sayfayı Paylaş