Yağ yakımı fikir alma

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve suleyman1992 tarafından 3 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    antrenmandan sonra yapın diyenler de vardı.ben hiç sıkıntı yaşamadım açıkçası fotografları attım bakabilirsiniz kilolu halime.bence en iyi kardio vakti zaman varsa sabah yeşil çay ve karnitin veya termojenik çaktıktan yarım saat sonra yapılan kardio.(inişli çıkışlı yürüyüş)

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    yağ yakımında olaudu için bence arkadasın ek besın takvıyesı almasına hıc gerek yok. l carnıtıne ve termojenık alsa yeterlı. defınısyonda olan bırısı ıcın 0.8 1.2 gram proteın kılo basına fazlası ıle yeter. fazla yuklememk lazım proteın e hatta caseın ı gece yatarken yarım servıste alabılırsın.

3. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bunu neye dayanarak söylüyorsun ?

4. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize birer birer teşekkür ederim, yardım ve görüşlerinizden dolayı.
    Programın gerçekten yoğun olduğuna kadar verdim. Her antreman başı 15 dakika hitt kardiyo ve tavizsiz diyet ile, yavaş yavaş yakacağım yağları. Tabi amaç kas kaybetmeden yapmak. Bu yüzden biraz daha ağır tempo ile ilerleyeceğim.
    Antreman programımı şu şekilde değiştirdim.

PAZARTESİ : [15 dakika hitt kardiyo] Göğüs + biceps + karın
    SALI : [OFF]
    ÇARŞAMBA [15 dakika hitt kardiyo] Sırt + triceps + karın
    PERŞEMBE [OFF]
    CUMA [ 15 DAKİKA hitt kardiyo] Bacak + Omuz
    CUMARTESİ [30 dakika hitt kardiyo] + Karın

NOT : Her ay 10 dakika ekleyeceğim kardiyoya, mesela bu ay [15] dakika önümüzdeki ay [25] dakika şeklinde
    35 dakikada sabit bırakacağım.
    Sürekli program değiştirmek ve kararsızlıktan bıktım. OLSADA OLMASADA İŞLER TERSDE DÜZDE GİTSE BU PROGRAMI UYGULAYACAGIM.
    HEPİNİZE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.

Son düzenleme: 10 Kasım 2012
    muratcan.biceps bunu beğendi.
  5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    msjını yenı gördum bunu tecrubelerıme dayanarak söluyorum bu konusu gecen whey ve caseınlerden kutu kutu bıtırdım defınedede kullandım bulkıngde de kısısel tcrubelerımdır.

süleyman bu arada naptın supplementlerını sımdı neler aldın nasıl kullanıyorsun ?

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    herkesin vücudunun farklı oldugunu biliyorsun değil mi? normal bir insanın bile günlük protein ihtiyacı kilo başı 1-1.5 gr iken senin öyle bir şey yazman bana doğru gelmedi.

7. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    normal spor yapmayan bır ınsana 1-1.5 gram proteın mı gerekır anlamında söledın yoksa bb calısan bır ınsanın alması gereken mıktarmı bu ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:07 ----------

Cvp gelmedı ama yerı gelmısken fıkrımı acıklayım. süleyman arkadasımız yaglarından şikayetci bu yaglarını yakarken azda olsa kas kutlesı ekleyerek form tutmak arayısında.
    öncelıkle mılletın yok 2.5 yok 3 gram kılo basına proteın almanız gerekır dedıgıne bakmayın kılo basına 1.2 gram proteın ıle calısıp sonuc alına bılır. sımdı suleyman a bence bu kadar prteın yeterlı hadı alsın 1.5 gram alsın . karbosunuda gerı cekmelı yanı kılo basına 2 gram cıvarında. bu sekılde sekerıde keserse sonuc alacaktır. gece yatarken 1 servıs caseın ıcmesıne gerek yok ben bulktayım 1 servıs ıcıyorum yarım servıs alsa ona yetecek. antrenmanınıda bılıyorum öle ölumcul bır kas yıpranması yapmıor. benım göruslerım bu sekılde

suleyman1992 bunu beğendi.
  8. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Aslında programları hazırlarken 2. haftalar için ayrı ayrı değişiklikler yapılabilir. Çünkü sürekli olarak gelişim katettiğimizden dolayı çalıştığımız ağırlıkları bunla doğru orantılı olarak arttırıyoruz. Ağırlıklarınızı arttırdığınız haftadan sonraki hafta programda değişikliğe gidip 2 gün çalışma 1 gün off şeklinde sıraya sokabilirsiniz günleri. Böylece daha ağır kilolarla çalışmaya başlayan vücudun fakertmediğimiz o yorgunluk düzeyini indirebiliriz. Yani kısacası 1 hafta full program 2 veya 1 gün off gün.. 2. hafta ; 2 gün çalışma 1 gün off olarak, 3 off gün yapabilirsiniz ve vücut daha da dinlenmiş olur.

suleyman1992 bunu beğendi.
  9. suleyman1992

suleyman1992 Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    Mehmet abi, çok teşekkür ederim sana. Yeni online oldum ve yeni gördüm yazılanları.
    Şu anda casein whey amino ve createin kullanmaktayım, çok yağım olmasa da, senin belirttiğin gibi amaç yağ yakarak kas eklemek.
    1.2 Gram protein gerekliyse bana, sublamentleri boşa almışım vallahi. Evde ben her şekilde çıkarırdım onu :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:56 ----------

Kulağa gerçekten buda mantıklı geliyor, ama ben bu programımda şöyle 1 1.5 ay sabit kalıp, daha sonra antreman içeriğini ve 1 gün off 1 gün antreman sisteminide değiştireceğim zaten.

mehmetanil bunu beğendi.
  10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sen mehmet in dediklerini yap sonra fotografları koyarsın yorumlarız kolay gelsin

11. inferno007

inferno007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bişey soracam.. boyum 1.87 kilo 94 vücut yapısı atletik görünsede yağlıyım.. boydan dolayı sırıtmıyor yane.. yağ oranımı ölçtürdüğümde %22 çıktı.. yağ yakımı için x stix ve claa kullansam bi zararı dokunur mu acaba??

12. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bir zararı olmaz ancak beslenmenızı duzene sokarsanız zaten sonuc alabılırsınız . ve yag oranınızın dusmesının azaldıgı zaman bu desteklerı alırsanız daha ıyı olur secım sızın .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:23 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:21 ----------

ben kımse benım dedıgımı yapsın demedım su foruma dunyanın msj ını attım hıc bır mesajımda söle olsun demem kendı fıkrım ve tecrubelerımın sonucudur. gelelım alınacak proteın mıktaına 1.2 yı ben demıyorum proflar dıyor yarısmacı bır cok abım gunde 1.2 1.8 arası proteın alıyorlar. ve avrupada çoğu VG cinin proteın hesabına bıktısel proteınlerıde ekledıgını göruyoruz. fazla proteın fazla kas demek değil idrarla atılacak lüzümsüz kalori alımdır....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:23 ----------

Mehmet abi, çok teşekkür ederim sana. Yeni online oldum ve yeni gördüm yazılanları.
    Şu anda casein whey amino ve createin kullanmaktayım, çok yağım olmasa da, senin belirttiğin gibi amaç yağ yakarak kas eklemek.
    1.2 Gram protein gerekliyse bana, sublamentleri boşa almışım vallahi. Evde ben her şekilde çıkarırdım onu

olsun suleyman elının altında dursun yarın hacım yaparken lazım olacak kullanırsın. ancak gene alabılırsın yanı ama çok az mıktarda ben su anda herseyımı hacım ustune kurdum aldıgım ölcek 1 :D sen dusun ıste . bak örnek dıyetlerım vardı defıne dönemenınde ıncelı bır onları 100 110 gram proteınle yag yakıp 0 kas kaybı yasadıgım haftalar vardı.

13. inferno007

inferno007 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eywalla.. peki bu dönemde ketojen diyeti yapsam olur mu ??

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    tebrik ederim mehmetanil ileride seni çok daha iyi yerlerde görürüm umarım kolay gelsin

15. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Sizin seçiminiz olacaktır. hangi şekilde diyet yapmanız gerektiği konusunda sizi yönlendiremem çünkü sizin vücut yapınız yemek zevkiniz ve yaşam düzeniniz hakkında hiç bir bilgim yok.
    Eğer kendiniz hakkında bilgi verirseniz elimden geldiği kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. P.M. yolu ile irtibat kurabilirsiniz.
    Saygılarımla..

Sayfayı Paylaş