Yağ yakımı diyet için önerileriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve harekir tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    Arkadaşlar bu gün diyetisyene gitmeye karar vermiştim devlet hastanesinde tahlil bile yapmadan bir diyet listesi verdikleri için moralim çok bozulmuştu ve bende özel hastaneye gitmeye karar verdim ama tahliller hariç 40 tl istenince gitmekten vazgeçtim genel anlamda nasıl besleneceğimi biliyorum ama yağ yakımı için sizin önerilerinizden yola çıkarak kendime güzel ve işe yarar bir diyet listesi hazırlamak istiyorum şu an kendi ağırlığımla çalışacağım ve ileri ki zamanlarda bir dambul seti ve ağırlık sehpası alacağım yağ yakımını en üst düzeye çıkaracağım bir diyet listesi hazırlama yardımcı olursanız sevinirim ve vucut hakkında yorumlarınız için resimlerimide koyuyorum
    http://i.hizliresim.com/Kldg3b.jpg
    http://i.hizliresim.com/ekbPbA.jpg

2. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    arkadaşların kimsenin bir fikri yokmu kaç gundur bekliyorum ama hiç kimse yardım etmiyor yorum yazan olmadı

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Forum ayni tarzda onlarca konu oldugu icindir

4. harekir

harekir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    hatay
    bir diyetisyen 40 tl istediği içindir(tahliller hariç)özel hastanede ve devlet hastanesinde sıra bile verilmeyen bir diyetisyen koydukları annemler bu kadını gorduğunde hizmetli zannettikleri aşalamak için değil ama bir diyetisyenin giyinişinden anlaşılması şık giyinmesi lazım ve hiç bir tahlil yapmadan herkeze verilen 1000 kalorilik standart dieti gorduğunuzde ve etrafınızda hiç spor salonu ve imkan olmadığından çözümü burada araması gayet normal bişey bence imkanım olsa zaten sizce neden doktor desteği almak yerine bu işi amator olarak yapanlardan bilgi almayı tercih edeyim proflar harıç sizce neden şimdi soruyorum.
    not: sağlık meslek öğrencisiyim ve bahsettiğim hastanede stajerlik yapıyorum ve son senem hastanelerde hangi gun ne tur yemek çıkmasının belirlenmesi ve satınalmada bunların çıkışının yapılması gerektiği için kukla niyetine oturrurulmuş birisi.diyetisyene bu 40 tl yi her ay vermenin ne kadar maliyetli olduğunuda siz duşunun artık 1 yılda zayıflasan ve istediğin kiloya ve fiziğe ulaşabilsen 400 tl çıvarı vişey yapıyor buna yol ve yemek masraflarınıda katarsan artık siz duşunun derim

Sayfayı Paylaş