Yağ yakımı desteği

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve PeaceofMind tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. PeaceofMind

PeaceofMind Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Selam herkese...

Bir haftadır sitenizi takip ediyorum ancak yeni yazmaya başlayabildim. Bu süre içinde de diyete başladım. 1 hafta önceki benim için önemli olan ölçülerim şuınlardı.

Boy: 175 cm
    Kilo: 95 kg
    Bel: 107 cm

Şimdi ise;

Kilo: 94,80 kg
    Bel: 105 cm

Sabahları 6,30'da kalkıyorum. Kahvaltıda 1 adet haşlanmış yumurta, 1 adet salatalık, 1 adet domates, 1 kase k-fleks yarım yağlı süt ile yiyorum. Ekmek yemiyorum

Öğleyin işyerindeki tabilottan yiyorum ki genellikle pilav, sulu yemek, çorba şeklinde... Ekmek kullanmıyorum.

Akşamları da tavuk göğüsünden biftek yaparak ızgara yapıyorum. Salata ile birlikte yiyorum. En son saat 20'den önce yemek faslını bitiriyorum.

Sabahları 30 dk hızlı yürüyüş yapıyorum. Bunun haricinde fazla spor yapamıyorum. Mekik cekiyorum günde 50 adet... Günde ortalama 3 lt'de su içiyorum.

Sizce 1 hafta için değerlerim iyi mi? Gerçekten yağ mı kaybediyorum. Yoksa bir gelişme yok mu? Bu süreci hızlandırmak için yağ yakıcı kullanmalı mıyım? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Son olarak araştırmalarımda hydroxycut hakkında oldukça olumlu görüşler aldım. Ancak bu ürünü bulamadım. Bir arkadaşım Gaspari cytolean'ı kullandığını ve memnun olduğunu söyledi. Sizce bu ürünü kullansam nasıl olur? Ayrıca spor yapma azmini arttırmak istiyorum. Akşama kadar oturarak çalıştığım için hareket etmek içimden gelmiyor. Ne önerirsiniz. Cevaplar ve yardımlar için şimdiden teşekkür ederim.

2. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    sabahki kahvaltısında lor peyniri eklemelisin bence

3. PeaceofMind

PeaceofMind Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sabahları 1 kibrit kutusu kadar light peynir de yiyorum. Onu yazmayı unutmuşum :) Ancak mesele yediklerimden fazla hareketlerimde gizli sanırım. Spor yapmam lazım. Bunun içinde azim ve enerji gerekiyor. Azim var ama enerji konusunda kendimi bitkin hissediyorum...

Sayfayı Paylaş