Yağ yakımı dönemi beslenmem.hedef 10 kg kaybetmek

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve gorkem21 tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gorkem21

gorkem21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba :)
    1 aydır karışık bir beslenme programıyla beslenme+antrenman+kardiyo ile 4-5 kilo verdim.bench_O
    kgx1.2-1.5 protein almaya calıştım hep.Son zamanlarda karatay diyeti ile ilgileniyorum son 5-10 gündür.
    3 gündür forumda,internette okuduklarıma göre bir beslenme programı yaptım.boyum 175 kg 77..ben 65-70 kiloya kadar zayıflamak ıstıyorum.(max 3 ayda taş çatlasın 4 ay)mumkun oldugunca min. kas kaybı ve max. yağ yakımı ile.
    3 gün vücut calısıyorum.(göğüs+biceps)(omuz+triceps)(sırt+önkol)
    spordan önce yada sonra 20-25dk hafif tempo kardiyo yapıyorum(bisiklet,koşu,tempolu yürüyüş vs.)
    3 günümü de interval tarzı kardiyoya 10dk ısınma 15-25 dk interval 10 dk soğuma(yavaş tempo yürüyüş) ayırıyorum.
    antrenmanlar bazen öğlenden önce bazen öğlen öğünden sonra oluyor.
    Beslenmem 3 öğünden oluşuyor.
    Kahvaltıda 2 yumurta,1-2 bardak yarım yağlı süt,1 dilim kepek ekmegi,50-100gram zeytin,50-100 gr peynir,sucuk,ceviz,zeytin yağı tereyağı(günden güne değişiyor) beslenıyorum.
    Öğlen:balık,tavuk,kırmızı et 100-200 gram.soğan.domates kırmızı biber,zeytin yağı.hayvansal yağlar,patlıcan,yeşillik,yoğurt.genel hatlarıyla böyle.bazen 30-50 gram bulgur tüketiyorum.(Bazen bakliyat ürünlerini de tüketiyorum)
    Akşam:Balık,tavuk,kırmızı et 100-200 gram.gene öğlen ile benzer bir öğün yapıyorum.bol yeşillik salata gibi.
    Gün içinde kahve,yeşil çay da tüketiyorum.birer fincan.
    Ceviz,Fındık,Badem gibi ürünler tüketiyorum.
    Limon,portakalı da sıkıp iciyorum.
    Kısaca basit karboyu 0ladım kesinlikle.Şeker almıyorum
    Tuz az kullanıyorum.Karabiber,nane,kırmızı biber.
    Bol sıvı alıyorum.3-4 lt
    karbonhidrat sadece kahvaltıda 1 dilim ekmek,30-50 gram bulgur şeklinde.
    Yaptığım bir yanlış veya eksik bir durum varsa düzeltmenizi rica ediyorum.
    Önerilerinizi veya eleştirilerinizi bekliyorum. Teşekkürler :)

2. zallas003

zallas003 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    İlk olarak sabah o dilim ekmeği de kesmelisin ve sütü tam yağlı olarak içmelisin.
    Süt olarak şu yeni çıkan günlük sütleri önerebilirim.
    Tereyağın köyden veya üniversitelerin kendi ürünleri olur onlardan kullanabilirsin.
    Sucuk kasap sucuğu olmalı sucuk yerine pastırma yiyebilirsin çemensiz alırsan rahat edersin :D

Diğer olaya gelecek olursak Portakalı kesinlikle öğle saatlerinde 1 tane sıkmadan yemelisin sıktığında posaları ve liflerini kullanmadığın için glisemik indeksi yükselir.

Şimdlik bu kadar tam gaz devam : )

3. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Hizli bi sekilde kilo vermek istiyosan sutu antrenman oncesi ic yada bulguruda antrenman oncesi ye 100 200 gram et ne yahu biraz arttir protein orani dusuk daha hizli bi sekilde kilo vermek istiyodam tavsiyem karbonhidrat say gunde 10-20 gram arasi al sebzelerden kalori sayma doyana kadar ye

Sayfayı Paylaş