Yağ yakımı anlamadım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Zekomikyani tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    yeşil zeytin bu forum için vazgeçilmezsin.! tartışma ve araştırma becerin çok güzel başarılarının devamını dilerim..

YesiLZeytin bunu beğendi.
  2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    birde eklemek istediğin özel bir yazım var. yeşil zeytine katılmakla beraber insanın kılcal damar soğutma sistemi çok zayıftır. demek istediğin mesala hayvanlar dilleri gibi organlarıyla daha hızlı ortam sıcaklığı verirler.

2cisi güneşlenme sırasında yüksek oranda d vitamini alımı olacaktır. buda growth hormonun böbreklere verdiği ( ca++ ) kalsiyum tutum emrini böbrekler daha iyi yapacaktır.

2 insan varsayarsak birinde aldığı 1200mg calsiumun %50-60 fayda sağlayacak ancak güneşlenen insanda max fayda % 80-95 arasında olacaktır.

yani sadece growht hormon üretimi yada takviyesi önemli değildir. öenmli olanlardan biride d vitamini bunun için ya balık yağı saf yada güneş ışınları gerekmektedir. 15-60 dk yeterli olacaktır. ancak öğlen vakti olmaması daha iyi olacaktır.

arkadaşlar yağlar ter yoluyla atılmaz sadece üzüm salkımı gibi liflere organlara yapışık halde dururlar kurban bayramlarında gördüğünüz gibi ancak kan plazmasındaki şeker oranı düştüğü zaman karaciğer özel bir enzim ile bu yapları şekere dönüştürür ve kan plazmasında yakar. bu enzim salgılanması şırasında vucut metabolizması düşer. bu enzimi azaltmak isterseniz 1 parça hurma yada vs yerseniz enzim salınımı duracaktır. bu enzim aslenda yağ yakar ve ve bu yağı kan plazmasında henerjiye dönüştürür. iç dolaşımda sadece yağlar eriri ter yoluyla atılmaz.

Son düzenleme: 24 Haziran 2009
    matiz, bonatschi ve YesiLZeytin bunu beğendi.
  3. sofa

sofa Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38

Hocam benim boyum 1.76 kilom 73 öyle çok kilolu değilim sadece aynı kiloda kalıp kas kütlemi artırıp yağ oranımı azaltmak istiyorum.2. ve 3. şıkkınızı kullanarak bunu yapabilirmiyim? Yoksa cardio şartmıdır kafa_

4. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Sizce bu adam (Usain Bolt), bacak çalışıyormudur? :D

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş