Yağ Yakımı İçin Yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve MetalHead666 tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MetalHead666

MetalHead666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. 7 Aydır spor salonuna gidiyorum. Başlangıçta 95 kiloydum. Artık 78 kiloyum. Boyum ise 1,75. Başlangıçta ki vücuduma göre çok büyük gelişme gösterdim. Sırt omuz ve kol kısımlarım gerçekten istediğim şekilde gelişiyor. Ancak göğüs ve karın kısımlarında olan yağlardan bir türlü kurtulamadım. Koltuk altı taraflarından başlayıp alt göğüse doğru gelen bir parça yağ var ve bu göğüsümün sıkı görünmesine engel oluyor. Göğüs kısmındaki yağlar karnımdakilere oranla daha çok canımı sıkıyor. Diyetimi gayet güzel yapıyorum. Lakin salonda kardiyo için sadece koşu bandı var. Bende günde 7 km. seviye 7'de tempolu yürüyüş yapıyorum. 400 kalori falan yakıyorum bu şekilde. Yağ yakmak için karbonhidratı düşürdüm. Bu yüzden kaldırdığım ağırlıklar bir miktar azaldı. Demek istediğim şu. Bu şekilde göğüs ve karın kısmındaki yağları yakabilir miyim ? Gerçekten çok can sıkıcı bir durum oldu. Kurtulmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş