Yağ Yakımı İçin Yardım...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve manro tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. manro

manro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar. Benim sorunum, 135 kilodan 99 kiloya inmeme rağmen yağ oranında çok büyük bir değişiklik olmaması veyahutta bana öyle gelmesi. Aslında yağ kütlesi kaybettiğimin farkındayım ancak çoğunluğu yüz, kol, bacak ve göbek yanlarından gitti. Göbeğin ön tarafı, hemen hemen aynen duruyor gibi vücutta gözle görülür bir incelme olmasına rağmen. Araştırmalarıma göre en zor ve en son eriyen bölge göbekmiş zaten. Psikolojik olarak zor duruma girdim maalesef. Sporu günde (yürüyüş-koşu şeklinde) 1 saat olarak haftanın en az 6 günü yapıyorum ve bu 6 aydır böyle. Ancak, sanki 75 kiloya bile insem göbek aynen kalacakmış gibime geliyor. Sizce birşeyleri mi yanlış yapıyorum yoksa idealim olan 80 kiloya inerken vereceğim 19 kilo göbeği de beraberinde mi götürür? Önerileriniz varsa, yardımcı olursanız sevinirim.

2. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım gerçekten yazdığın rakamlara göre çok güzel kilo vermişsin..ancak kilo verirken aynı zamandada spor yaparsan hem etlerinin sarkmasını en aza indirirsin hemde daha sıkı bir vücuda sahip olursun..göbek olayına gelincede oda düzenli egzersizden geçiyor..bende 98 kilodan 78 kiloya indim 5-6 ay oldu hala koruyorum..göbek en zor giden kısım...kolay gelsin...

arkadaşlar birde sormak istediğim bir soru var hep diyorlar şuu fatburner 2008 in şu 2009 un şu 2007 nin en iyisi seçildi en çok satanı oldu falan diye..bende merak ediyorum bu ürünler hangileridir bilgisi olan varmı mesela 2009 yada 2008 ylının en çok tercih edilen fatbunerı hangisi..teşekkürler..

manro bunu beğendi.
  3. manro

manro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    caliban dostum; sporu asla bırakmadım zaten. Verdiğim kilolar boğazı çok fazla sıkarak değil de düzenli spor sayesinde oldu yani. Ancak, göbeğe yönelik hareketler yapmıyorum hiç. Büyük boyutlu göbekle çekilen mekiğin çok fazla yaramayacağını düşünüyorum. Sadece cardio'ya devam ederek erir diye düşünüyorum ama yanlış mıdır sizce?

4. caliban

caliban Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet işte hata ortaya çıktı..yanlış düşünüyorsun tabiki ağırlığın yanı sıra cardio ağırlıklı çalışıcaksın kilo vermek istiyorsan..oo yanılgıya düşme bence sen yine düzenli karın bölgesi için çalış elbet bir faydası olacaktır yani biraz daha kilo verdiğin zaman altta sertleşen kas kütlesi dahada belirginleşicektir diye düşünüyorum..

5. manro

manro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Karın için zaten çalışmalar yapacağım ancak göbeği biraz daha ufalttıktan sonra. Şu anda çektiğim 200 düzenli ve yavaş mekik bile karnımda en ufak bir yanma bile oluşturmuyor; hissetmiyorum yaptıklarımı.

6. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    karın için sitede hangi hareketleri yapabilirim??

Sayfayı Paylaş