Yağ Yakımı İçin Önerileriniz Nelerdir?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve CryuS tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle iyi günler arkadaşlar. Sizlerden yağ yakımı için tavsiyeler isteyeceğim. Kısaca kendimden bahsedeyim. 1.88 boyunda 121 kilo(1 ay önce 126 idim) 20 yaşında bir arkadaşınızım. Bir ay kadar bu spor ile uğraşıyorum.
    Kahvaltıda zeytin, peynir, 2 haşlanmış yumurta, domates, salata, pekmez tüketiyorum. 2 - 3 dilimde tam buğday ekmeği yerim. Akşam yemeği Annem ne pişirirse artık sadece makarna, pilav, hamur tarzı şeyleri tüketmiyorum. Bir de her gün geceleri Sırma Limon Aromalı Soda tüketirim. Gün içinde yediğim bunlar.
    Haftada 4 gün spora gidiyorum. 3 gün 20 dk. koşu, 15 dk. bisiklet birde hafif ağırlıklarla ağırlık antrenman yapıyorum. Son gün ise 1 saat koşu, 20 dk bisiklet.
    2 gün önce Hardline L-Carnitine Matrix 3000 mg aldım.

1 Aylık Değişimim :

Bana neler önerirsiniz?

Not : Günde ortalama 3 km. koşuyorum. Son gün ise 7 km.

2. casper55

casper55 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    öğle yemeği yemiyomusunuz hocam ben beslenmenizi eksik olarak gördüm protein ağırlıklı olarak aldığınız kaloriyi arttırmanız sağlıklı olcaktır böyle devam ederseniz kas kaybınız çok olcaktır ve sağlıksız bi beslenme biçimi . İlk 3 ay l carnitine ve türevleri ürünü kullanmak yerine beslenme ve antreman düzeninizi oturtup illede kullancam diyorsanız sonraki aylarda kullanmanızı öneririm , hatta bana kalırsa kullanmanıza hiç gerek yoktur . Başarılar dilerim yağ yakım günlüklerinizi incelemeniz yararınıza olcaktır

3. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumun için teşekkürler. Öğle yemeği yemiyorum değil canım çekmiyor. Hatta diyette olmayı sevdim bile.

Sayfayı Paylaş