Yağ Yakıcılar Sizce Uygunmu?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Kupa As tarafından 23 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kupa As

Kupa As Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    Merhabalar,
    Konuya girmeden biraz bahsedeyim vucüt geliştirmeyi profesyonel yapan bir arkadaşım var tanınmış bir kişi, benimde göbek ve bel kısımlarımda bana göre aşırı yağlanma var yani bildiğin tutuyorum artık göbeği bunu o arkadaşıma söyledim eritmek istediğimi ek olarak birşey kullanmamı önerirmisin dedim çok detaylıda konuşamadık açıkcası o bana Lcarnitin, Muscletech hydroxycut birde clenbuterol kullan dedi clenbuterol trde yokmuş genelde sahteymiş yurtdışından getirtebileceğini söyledi ama bu 3 ürünü birdenmi kullanacagım nasıl olacak detaylı konuşamadık ayriyetten clenbuterol için pekde iyi şeyler okumadım ama tavsiye edende çoktu açıkcası birde sormak istediğim daha önceden bu tarz ürünler kullanmadım şu yazdığım 3 ürünün fiyatı neredeyse 250 tl bu ürünler ne kadar gidecek bana her ay ise bütçem yetmez hem salona veriyoruz hem bunlara aşar beni, benim istediğim yağları yakmak atletik bir vucüda sahip olmak, tek bir ürün önerirseniz neyi önerirdiniz.
    bench_O

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşının pat diye clen önermesi çok anlamsız geldi. Birçok kişide diyecektir o ilaçtan kesinlikle uzak dur. Beslenmeni düzenle kendine uzun hedefler koy bunlar olmadan bile yağ yakarsın.

3. Kupa As

Kupa As Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    Detaylı konuşamadım yoğun olduğu için pek görüşemiyoruz net üzerinden vs. görüşüyoruz ama bu işi profesyonel yapan biri evet clenbuterol okuduğum kadarıyla zararlı o bana yukarıda yazdığım 3 ürünü önerdi konuyu okuyanlar clenbuterol olmasa bile diğer ürünler hakkında yorum yazarsanız sevinirim dediğim gibi her ay hepsini zaten alamam.

Sayfayı Paylaş