Yağ yakıcı ve boks

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve WGangster tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. WGangster

WGangster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba forumda yeniyim ve konu doğru yerdemi değilmi bilmiyorum yanlış yerdeyse şimdiden affola :D Ben 2000 Aralık doğumluyum kilom 90 boyumda 1.90 Yaklaşık 4 aydır boks yapıyorum boksta hoca kilolu olduğum için aşırı yorulduğumu ve yağ yakıcı kullanmak isteyip istemediğimi sordu bende ailemle konuştum ailemde zararlı olabilir diye onaylamadı hocayla tam detaylı konuşmak ama internetten biraz baktım sanırım yağ yakıcıların çeşitleri oluyomuş markaları falanda hocayla konuştuğum kadar 1 terliyceğin yere 3 terliyosun ve idrar yoluyla atıyosun demişti yağları bide maydonoz ve hamurdanmı o tarz bişeyden yapılıyo demişti Öncelikle yağ yakıcı zararlımıdır , değilse hangi tür ve marka kullanmalıyım hangisi daha iyidir yardımcı olurmusunuz amacım biraz kilo vermek ve dayanıklılığımı artırmak

2. bigbaby

bigbaby Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Broker
    Yer:
    istanbul
    Marka önerisi yapmayacağım ama hocanın söylediği tek başına yağ yakıcılar değil.Piyasada normal l-carnitinler var(hap ve sıvı olarak),birde termojenik içerikli olanlar var.Termojenikler evet enerji artısı vücut ısısı sağlıyor terlemeni kolaylaştırır.Yağ yakıcılar zararlı diyemem bilimsel olarak bir sonucu yok.Sen beslenmeni düzelt öğünleri atlama kaliteli beslen.Supplement kullanman için erken bence.Sen carnitine,burner tarzı şeyler kullansan bile beslenmeni düzeltmedikçe onlarda işe yaramaz:)

3. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Military antremanlar yap hem kondisyon hem güç hemde yag atarsin supplement gereksiz suanda.

4. WGangster

WGangster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim Öğünleri ve yediklerimi düzeni koyup birazda dayanıklılığa bağlı antrenman yapıcam ama beslenmeyi nasıl yapmam gerekiyor body hocamızla konuştuğumda senin diyet falan yapman yanlış gelişme çağındasın her şeyi yemen lazım demişti

5. bigbaby

bigbaby Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Broker
    Yer:
    istanbul
    Protein agirlikli beslen,kaliteli karbinhidrat ye

6. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Gobekli bir boksor olmak istiyorsan herseyi ye simdiden bu vucudu duzene sokmazsan gelecekte nasil duzene girmesini beklersinki. Ne ekersen onu bicersin sozu tam yeri galiba.

bigbaby bunu beğendi.
  7. WGangster

WGangster Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşşekkür ederim
    "Herşeyi ye" den kastım hocamız normal besin olarak yani ekmeğinide ye yapılan yemeklerdende ye ama kola, cips vs. yeme demişti Zaten dikkat etmeye başladım iyice haftada 3 gün antrenmanım var 7 gün boyuncada evde kendi çapımda mekik , şınav , Ve adını bilmediğim bi kaç hareket yapıyorum squattı sanırım bacaklar için telefondan indirdiğim bi programda antrenman günlüğü var ve yapmam gereken hareketleri söylüyor ama sadece şınavda zorluk çekiyorum onuda çok şişirmeden kol çalışarak kapatıcam Yardımlarınız için teşekkürler

frodobagins000 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş