Yağ yakıcı supplement fiyaskosu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve berbes tarafından 22 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Çok basit olan bir konu neden bu kadar uzuyor diyeceğim ama sürekli yeni gelen arkadaşlar oluyor, bu yüzden açıklama gereği duyuyoruz.
    Arkadaşlar, yağ yaktırıcı olduğu düşünülen takviyelerin içeriklerine bakın. Kafein, yeşil çay vs..Bunlar uzaydan gelen şeyler değil, bunları evde siz de hazırlarsınız. Azıcık içeriğe bakarsanız, öyle aman aman şeyler olmadığını görürsünüz.
    Yani, fiyatının ederi değiller. Yoksa, onları yutup motive olup zayıflayanlara bir şey demiyorum. Etkisine göre fiyatları çok fazla. Sanırım kilolu insanların çok fazla olması ve herkesin bu gibi şeylere meyletmesinin adeta kesin olacağından dolayı fiyatları yüksek tutuyorlar.
    Yoksa, biz de kullandık geçmişte. Benim kullanmadığım yağ yakıcı kalmadı.

En güzeli; yeşil çay, light yoğurt gibi metabolizmayı hızlandıran besinleri yüksek oranda dışarıdan almak.Bir de karnı tok tutan besin takviyelerini de ara ara alarak vücudu dinç tutmak. Bunun yanında da yeterli, su içip , az karbonhidrat az yağ ama iyi bir proteinli diyet ve sporla kilo vermek.. Hem daha sağlıklı hem de çok çok daha iyi sonuç verir.

mali67 bunu beğendi.
  2. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Aklıma geçenlerde aldığım tek kullanımlık pre-workout geldi .
    Muhtemelen piyasaya yeni çıkmış deneme amaçlı tek kullanımlıktan 1 adet aldım adam çarpabilir yarım kullan dedi
    Açıkçası merak ettim, eve geldim denedim
    Tadı bildiğin acı şurup gibi
    Neyse spora gittim
    Enerji yok , pump yok, sırf sıcaktan terliyorum
    Tek özelliği salonda çalan müziğe daha fazla konsantre olmamı sağladı o_O

3. Baran AYGÖREN

Baran AYGÖREN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    İçindeki karşımların vücuda yüklediği sonuçlar güzel kardeşlerim
    madem herşeyi biliyosunuz birazda araştırın
    sadece içindeki kafeinin kalbinizde yarattığı rtim bozukluğunu söyleyeyim
    ve bunun yanında enzime giren maddelerin karaciğere ayrıca atılı için böbreğe verdiği yük..
    biraz bilinçli olun arkadaşlar.
    neyin ne olduğunu bilmeden ordan burdan duyduklarınızla hareket etmeyin..
    ne yapıyorsanız yapın kardeşim banane. tohumunuza para saymadı kimse

Birşey söyledik savaş açtınız bizimle sanki küfür ettik.
    ne haliniz varsa görün. istek böbreğiniz paket olsun ister kalbiniz.
    ne babamın oğlusunuz ne kardeşim.
    Gidip bütün paranızı verin ömrünüzü verin inanın bi nebze umrumda olmaz.
    Yıllardır bu sporu yapıyorum ve aklının alabileceği kadar supplement kullandım
    emin ol neyin ne kadar fayda verdiğini ve neyin sadece yalan dolan olduğunu çoğu kişiden daha iyi biliyorum
    Yani anlayacağınız kim ne ediyosa kim ne yapıyosa yapsın kimsenin canın veya parasının derdi beni germez.
    aklı olan fikirlerle önerilerle hareket eder olmayanda kafasına göre ..
    hadi herkese kolay gelsin

Son düzenleme: 8 Ağustos 2016
  4. muzaffer_53

muzaffer_53 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Bi sövmediğin kalmış ne dedik sordum sadece.Yeşil çayla kafein öldürüyosa yanmışız.Küre girenlerin yok olması lazım o zaman.

berkay7743 bunu beğendi.
  5. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    supplementler zararsızdır kötülemeye hakkınız yok
    anabolizanlar ise zararlıdır ama alkol sigara uyuşturucu bin beter zararlıdır
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Ağustos 2016 ---
    supplementleri kötüleyin sonra yarın biri gelsin ailem izin vermiyor desin yazık değil mi o çocuklara ailesinden izin alamadığı için içemiyor
    ben torpillydim salon sahibi aile dostumuzdu:D reşit olmadan önce protein tozu amino asit karnitin kullanıyordum:D

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    lipo 6 black kullandım etkisi çöptü , hydroxycut amerikadan gelmiş yohimbe ve kafein yüksek dozlu ürününü kullandım , öğlen yemeklerinde 2 kaşık karb yiyemeyecek hale getirdi o kadar etkili bir ürün görmedim , işin saçma yanı öğlen 2de almama rahmen GECE uyku sorunu çektim hatta bu forumda konular vardır belki birkaç foruma açmıştım uyuyamıyorum diye o kombinle 12kilo verdim.Hydroxycut nerde görürsem göreyim , animal cuts kullanan arkadaşlarımda oldu etkiyi anlatanlar ama hydroxycut o ürün bir numara bir ürün hani yağ yakıcılara laf atıyorsunuz ama abd içeriklisini bulursanız tr içerikten 30-50mg kafein fazla ve yohimbe bulunuyor , kesinlikle kullanın sonra bir daha yorum yapın...Kalbin ritmini hissettiriyordu ha o husustan sevmiyordum korkutuyordu.Ama şuan tabi termojenikleri bırakalı 1 yıl felan oldu yanlış hesaplamadıysam termojenikte almam bir daha yarışma felan olmadan çünkü kalp ritmini supplementle bile artırmak korkutucu kafein kürü yapıyorum 2 bardak kafein + kafein hapları idare ediyor ama hiçbirşey bir hydroxycut değil...

7. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Arkadasim gece uyutmayan birsey nasil cok etkili olabilir. Belli ki vucut dengeni bozmus uyutmuyor. Belki hormonal dengeni de etkilemistir.

Vucuttaki anabolik hormonlarin gece salgilanmaya basladigini sizler daha iyi biliyorsunuz. Ben afaki bilgilerimi paylasiyorum sadece.

Vucut anabolik moda girip, gunduz zarar goren kaslari tamir etmeye calisirken sen metabolizmaya harcanmasi gereken enerjiden calip uyuyamiyorum uyuyamiyorum diye ayakta dolasiyorsun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bozo-Baku, berkay7743 ve Dvrmchrky bunu beğendi.
  8. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
  9. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kullandın mı?Kullanıcı yorumu aslında o ürünü kullanıp etkisini anlamak ile oluyor , termojenikte aranan tokluk hissi , nabız artışı ve gerçekten fazla bir su atışı yüksek bir ürün.Kullandıysan mesela daha gerçekçi yorumun olabilir. https://www.supplementler.com/urun/muscletech-hydroxycut-hardcore-elite-110-kapsul-4084 , görüyorsan bu linkteki ürün tr içerikli , benim kullandığım ürün abdden gelmişti , içeriği bununla alakası bile yoktu.Şuan zaten durumda şu Türkiye'ye girirken içerikleriyle kendince düşürülüyor.Bu arada termojeniklerin uykusuzluk yaptığı genelde negatif yorum olarak bilinir , hani bu normal bir durum.Ve ben yaz ayı kullanmıştım sıkıntı o yüzden çekiyordum...Şimdi üründen mi konuşuyoruz gece salgılanan hormonlardan mı? Ben konu başlığındada verildiği gibi termojeniklerin 0 işe yaramaz olduğuna karşı bu örneği verdim.Ve bir kullanıcı yorumu olarakta belirtmek istedim...Umarım anlaşılır olmuştur.

Sayfayı Paylaş