Yağ yakıcı kullanmaya başladım kalbim tuhaflaştı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yagyakiciylailgili tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. yagyakiciylailgili

yagyakiciylailgili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle konu benzerleri açıldı diyerek silinmezse sevinirim çünkü gerçekten benim için önemli bir sorun. En azından sabaha kadar kalmalı..

Bugün istanbul/güngöredenden 110 tlye multi power yağ yakıcı aldım. tüp şeklinde içecek. Görünümü şunun gibi

Neyse 1 tane içtim 30 dakka sonra spora başladım kalbimde ufak hızlanmalar olduğunu hissedebiliyordum. sık sık su içip kendimi düzelmiş gibi şartladım ve düzeldi gibi oldu sporumu bitirip 5te eve geldim.

Fakat 20:30 itibariyle kalbimdeki tuhaflığı hissetmeye başladım.Çok hızlı gibi atıyor.. Yarın yine spora gidecektim fakat ufaktan bi tırstım. Kalbimin hızlı atması probleme sebep olur mu ? Kendimi aşırı derecede heyecanlanmış gibi hissediyorum kalp atışlarım o şekilde.

Şimdi yatacağım. Sabah spora gitmeden yorumları okurum. yardımınızı ve düşünceleriniz için teşekkürler, saygılarımla.

Notlar : 135 kiloyum
    - 1 tüp kulladım
    - antrenmandan önce 1 şişe su , antrenman sırasında 1 şişe su ve antrenman sonrası 1 şişe su olmak üzere 3 şişe su içtim (500 ml)
    - Makineler doğru ölçmüşmüdür bilmiyorum ama bisiklet ve kross 130 nabız, koşu bandı 160 nabız ölçtü.
    - Daha önce büyük bir hastalık veya kalp sorunu yaşamadım.
    -yaşım 18

Son düzenleme: 30 Nisan 2013
  2. Wakeup

Wakeup Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kalbinin hızlı çarpması gayet normal ki bu ürünün amacı da o zaten. nabzını yüksek tutarak yağ yakımını sağlamak. herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorsan problem yoktur bence. kalbini dinleme sen sporuna bak. sanırım biraz panik atak belirtisi var sende.

kafana takma bir problem olmaz

3. narkiderki

narkiderki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar rahat yazmışsınız bunları böyle.." kalbini dinleme spora bak " da nedir?? :mad: kalpten bahsediyoruz evet bir sıkıntıda olmayabilirki inşallah yoktur ama yinede hastanede bir kalp grafigi cektirmelisiniz bence, bakın benim kalpte ritim bozuklugu cıktı..taşikardi var ilaç kullanıyorum, sporuda ona göre yapıyorum. İlaçı kesip kontrollerinizi yaptırın ve sonra devam edin diye tavsiye ediyorum

4. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Kardiyo yaparken cok normal hatta bu duruma sevınmelısın benım gıbı sanslısın nabzın nekadar yuksek atarsa okadar cok yağ yakarsın bır cok ınsan nabzını 160 a 170 e çekmeki siterm ama yapamaz sen l-carnitine ile o etkıyı alıyon gayet normal.

110 TL BİR YAĞ YAKICIYA VERECEKSEN BENCE HYDROXCUT HARDCORE PRO SERİES 120 KAPSUL BUNA BAKMANI ONERIRIM L-CARNİTİNE DEN DAHA ETKİLİDİR.

5. hellstrom

hellstrom Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Max. yağ yakım nabzı 110 ile 130 arasındadır bundan fazlası zarardır . Kilon epeyce var antremanları daha sakin geçirmeye bak.Devam ederse bikaç güne doktora gözük.

6. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    yaşın 18 ise koşu makinasındaki 160-180 arası değer maximum diye biliyorum zaten üstündede yazıyor hepsinin genelde... (kendine göre gösteriyordur zaten)

kalbinde çarpıntı hissediyorsan yada spordan sonra bıçak girme hissi veya nefeste zorlanma gibi şeyler doktora görünmen iyi olur yoksa kalp krizine yol açabilir.

örnekleri var sağlığımızı tehlikeye atmayalım

7. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    İlacı derhal keserek doktora gözükmenizi tavsiye ederim , bence sporu da doktor kontrolünüze kadar bırakın.Şayet boyunuz TR ortalamasındaysa hayli fazla kilonuz var , bu durumda doktor kontrolünde zayıflamanız sağlığınız açısından önemlidir.Hastanelerin obezite bölümünde muayene olabilirsiniz.Saygılarımla...

8. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    kardeşim sana en güzel tavsiyem şudur, 135kg sın koşu bandını alabiliyorsan 6.5'a al ve uzun süreli tempolu yürüyüş yap l-carnitine yag yakımı azaldıgı dönemde başvurman gerekir ki böylede olmalıdır zaten sen düzenli tempoda yürüyüş yaparsan eger ayda ortalama en az 4kg vereceksin zaten ben buna inanıyorum nitekimde herkesde bilir belli bir kgda yag yakımı aşırı olur yag oranı azaldıkça yag yakımıda güçleşir dedigim gibi ilkelden öncelikle bir 90 kg a kadar düş sonrasında carnitine başvur diger türlü kalbinde ritim bozuklugu meydana gelebilir ki kimsede böyle olmasını istemez sana tavsiyem koşu bandıylada oynama sürekli tempolu uzun yürüyüşler ve uygun bir diyet programıyla bu işin altından kalkabilecegine inanıyorum başarılar ;)

9. kareem said

kareem said Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İnş. Müh.
    Yer:
    İzmir

bence psikolojik çünkü karnitin nabzını o kadar yükseltmez diye düşünüyorum ama kilon fazla olduğu için de olabilir yanlış yönlendirmeyelim ben karnitin kullandığım zamanlar kullandığımı hiç hissetmiyodum açıkçası, ama sıkıntı yaratıyosa bi doktora görün derim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:02 ----------

hocam ben 150-160 lardan aşağı yağ yakımı olmaz diye hatırlıyorum mens health dergisinde böyle bi yazı vardı eski sayılarda bakıp buraya tekrar entry giricem

10. tosunpaşa123

tosunpaşa123 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Psikolojikte olabiliyor. Benim arkadaşım protein tozunu içtikten sonrada diyordu kalbim hızlandı diye :D

11. Omergndz

Omergndz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bu işler sakata gelmez dediğiniz gibi. Bence bi kontrol ettirin, doktorada bu olaydan bahsedin sorun danışın.

Sayfayı Paylaş