yağ yakıcı kullanmalımıyım faydası olur mu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve halogong tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    haftanın her günü karışık olarak omuz göğüs kol sırt çalışıyorum tam olarak bilmiyorumda yağ oranı biraz yüksek abartılacak kadar değilde var yani .)

yağ yakıcılar ile ilgili hiçbir bilgim yok alırsam çalışmadan öncemi sonramı kullanmalıyım , hangi markayı kullanmalıyım , ne kadar kullanmalıyım.

2. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    sert antrenman ve sıkı diet neden daha zor geliyor :)

3. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    spor yaparken aynı zamanda ygs ye hazırlanıyorum diyet sıkıntı olur diye bulaşmak istemiyorum açken ders çalışmak zor oluyor.

4. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    ufak öğünlerle güzel protein ve yeterince karbonhidrat almalısın. sert antrenmanda varsa kilo verirsin. ayrıca cardio gibi mucize bir seçenek daha var :)
    yağ yakıcıyı lıkır lıkır içmek seni zayıflatmaz. hele diet yoksa gram veremezsin.

5. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    o zaman boşa almıyım yağ yakıcı çünkü diyet yapmıyorum :D sert antrenmandan kastın nedir pek anlamadım.3x10 yapıyorum 1 hareketi.son sette zorlayabildiğim kadar zorluyorum birde gerilim süresini 4-6sn arası tutuyorum ve bileklerimi düz tutmuyorum bench press yaparken.

6. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    yapabildiğin maksimum ağırlık ile çalış. zorla kendini. set aralarında aylak aylak takılma. gerçi bu çok uzun hikaye. forumda zaten daha önce 1416 kez yazıldı bunlar.
    disiplinli ve bilinçli diet, gerisi iyilik sağlık.

7. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    hmm.bazen set sayıları tam olmuyor aşırı derecede yanıyor omuzlarım mecbur bırakmam gerekiyor da aylak aylak takılma derken anlamadım orayı :S 30sn sayıyorum sonra devam ediyorum 30sn içinde ne yapmam gerekiyor ki.

8. ByBars

ByBars Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    sadece antrenmanına odaklan demek istedim. 30 saniye zaten kısa bir süre. 45 sn yada 1 dakıka.çok ağır gireceksen 2 dk dahi vücudunu dinleyebılırsın.
    konudan sapmayalım.sorunun yağ yakıcı kullanmaktı. kullanmanın pekte bir faydası olmayacak sen beslenmeni düzene sokmazsan.
    kendimden uzun yıllar öncesine dair ufak bir örnek veriyim.

bel ölcüm 99 cm di. 5 ayda sıkı diet,sert antrenman ve protein ağırlıklı beslenerek bel ölçümi 80 cm e indirdim. doğal olarak kiloda verdim epey .
    kol 31 iken 37 cm oldu. göğüs şekle girdi omuz ve trapezler benden önce karşımdakine selam veriyordu.
    bu olabilecek en zor kas kütlesi inşası. önce bulk için yardır sonra definasyon için kendini kurut bana göre değil.
    herkesin kendi tercihi tabi..

9. halogong

halogong Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    Hmm.her zaman ne yiyorsam yine onu yiyorum tabi biraz daha protein agirlikli besleniyorum.

Sayfayı Paylaş