Yağ Yakıcı Kullanmalı mıyım ?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve K0mpedan tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Arkadaşlar merhaba öncelikle.
    Şubat 15 de başladığım düzenli beslenme ve spor prensibi ile 99-100 kilodan 80 kiloya kadar inmiş bulunmaktayım( Boy 1,73). Ve hala da beslenmeme dikkat ederek makarna ,pirinç,gazlı şekerli içecek , şerbetli tatlı vs tüketmiyorum , aramıyorum açıkcasıda .Haftada 6 gün cardio yapıyorum ya sahilde tempolu yürüşle yada evde koşu bandında interval programla. Kısacası hayat düzeni haline getirdim.
    Hedefimin çok yakınındayım aslında vücut olarakta çevremdekilerde daha fazla verme şu halin iyi diyorlar.

Fakat şöyle bir sorunum var. Malesef ki göbek bel çevremde hala o eski zamanın esintileri duruyor . Zamanında insülin direncinden dolayı bu belimde oluşan simitler azalsada hala var. Daha öncede dediğim gibi kilo olarak 70 bandına inmek istemiyorum fakat şuan slim t-shirtleri bu belimdeki simitler yüzünden giyemiyorum kötü görüntü oluşturuyor.

Şuan vücudumda kalan tek yağlar göbek,bel çevresi ve baldırlarım açıkcası.
    Sizce yağ yakıcı kullanmalımıyım ? Yoksa spora ve düşük karbonhidrat beslenmeyle devam ederek halledebilirmiyim bu sorunu. Biraz uzun oldu ama herşeyi yazmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Sayfayı Paylaş