Yağ yakıcı hap

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve alikemal24 tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alikemal24

alikemal24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben yağ yakmak istiyorum ve bunun için haplar olduğunu gördüm forumda ama çoğu konunun son mesaj tarihi 2013 olduğu için yeni konu açma ihtiyacı duydum bana hangi yağ yakıcıyı önerirsiniz boyum 190 kilom 82 civarında bana önerdiğiniz hapı kullanımıyla ve antrenmanda ne yapmam gerektiğiyle yazarsanız çok sevinirim ama gerçekten yağlarımdan çok dertliyim güçlü olan yağ yakıcılardan önerirseniz çok mutlu olurum teşekkürler.

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Zayiflama hapi kesinlikle kullanma!
    Bunun yerine kardiolarindan 20dk önce l-carnitin kullanabilirsin ve öğünlerinden önce cla kapsulleri kullanabilirsin. Sonrasi bol bol antreman ve su icmek.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. alikemal24

alikemal24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitin boks antrenmanlarından önce kullanıyordum pek bi faydasını görmedim zeroshot kullanıyorumdum yeniden başlıyıcak olursam l-carnitine bana önerebiliceğin cardio programın varmı teşekkürler

4. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Ben zero shottan memnun kaldim ama bir arkadasim olimp 3000 önermisti. Ben kardio olarak haftanin 2 gunu 20dk interval yuruyus,20dk interval bisiklet,10dk eliptik,5dk merdiven yapiyorum.diger 3 gunde agirlik calisiyorum.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş