Yağ yakıcı + Gainer

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mrat145 tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler biraz tuhaf bir konu gibi ama kendimi anlatınca hak vericeksiniz =). yaşım 17. boyum 175. kilom 65. zayıfım ama baya bi göbeğim var öncedende vardı zaten. özellikle karın bölgemin baya bi yağlı olduğunu düşünüyorum. şöyle bir şey yapsam sizce nasıl olur ? antreman öncesi L-Carnitine alıcam. ve sabah kahvaltı sonrası optimum nutrition serious. ve antreman sonrası yine optimum. bu şekilde göbeği yok edip. kilo alabilirmiyim ? kendimi iyi anlatamadığımı düşünüyorum ama sizden yardımlarınızı bekliyorum lütfen yorumsuz geçmeyin..

Konuyu yanlış yere açtıysam taşırsınız daha iyi yer bulamadım =)

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    eğer bu boya o kilon varsa ve hala göbeğin varsa muhtemelen genetiktir ne yapsan değişmez.ya da çok emek gerektirir.
    kardeşimde aynı bu şekilde armut göbekli kolları valan cılız ama kocaman bi göbeği var.

karnitin + gainer pek mantıklı bir seçim değil.

3. kokore23

kokore23 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Göbeğinin olma sebebi yağlar olabilir yağlar kaslara göre yoğunluğu düşük oldugu ıcın aynı kütle de daha fazla hacim kaplar yani yağlarını yakmalısın.

4. SiskoBatu

SiskoBatu Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başlamadıysan önce spora başla 1 ay boyunca haftada 3-4 git bakalım bi nasıl hissedicen, devam edebilcen mi ? Eğer edebileceğini hissedersen yağ yakıcı alabilirsin ( bence ). Protein tozuna ihtiyacın olacağını sanmıyorum zaten besinlerden alabilirsin gerekli proteini yok illa kullanıcam dersende antreman sonrası alırsın.

Dedikleri gibi genetikse bu problem yapılacak şeyler hakkında bilgim yok fakat " aaa genetikmiş ozaman imkansız " gibi bir düşünceyede kapılmanı istemem. Elbette başarabilirsin.

5. mrat145

mrat145 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4 aydır body yapıyorum. göbek hep aynı idi. amacım kilo almaktı sanırım birazda bilinçsiz beslenme ile büyüttüm :S şimdi yağ yakıcı + gainer düşünüyorum. bizim arkadaş carnitine + protein kullanıyor. ben gainer düşünüyorum neden ikisi olmaz arkadaşlar açıklayabilirmisiniz ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:42 ----------

göbek önceden vardı derken 1-2 sene öncesine kadar yoktu. zaten geçen sene 52 kilo idim. baya bi kilo aldım ama göbekte çıktı. kilo alımına devam etmek istiyorum iyice büyümseindende korkuyorum bu yüzden carnitine+gainer düşünüyorum.

flood için özür..

Sayfayı Paylaş