yağ sorunum var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve nomed_18 tarafından 13 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nomed_18

nomed_18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar forum a yeni katıldım bady başladım 1 1.5 ay oldu 1992 liyim 1,75 boy 93 kiloyum badyde arkadaslar yağ yakımı ilgili şeyler söylediler biri amino asit söyledi kafam karıstı acaba bady yapıyorum acaba kilo alırmıyım yağlarıda kas a cevirmek istiyorum bana bilgi verirmisiniz ne kullanmalıyım.​

Son düzenleme: 13 Temmuz 2011
  2. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Yağları Kas'a Çeviremezsin Yağ Kas'a Dönüşmez Bu Yüzden Önce O Yağlardan Kurtulman Lazım Düşük Ağırlıklı Çalış + Koşu Yapabilirsen İyi Olucaktır Yağlar İçin... :)

3. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    yagların kasa cevrilmesi diye birsey yok yag yakmak icin öncelikle düzenli beslenme ve cardio yapmalısın tabii agırlık calısmalrınıda aksatmadan

4. Profane

Profane Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Almanya
    Arkadaşların söylediği hiçbirşeye inanma kesinlikle emin olsanda genede oku. Ben ilk başladığım yıllarda yağ yakımı için bana önerilmeyen şey kalmadı her ağızdan farklı bir şey çıkıyordu. Yağ, kasa hiçbir şekilde dönüşmez. Yağı enerji olarak kullabilirsin sadece. İlk başta düşük ağırlık+kardiyo kesinlikle başka bi program yok. Buna ilaveten supplement kullanabilirsin kendi kararın. Ama aminoasit-protein tozu ( kreatinde dahil olabilir ) yağ yakmadan kullanma bence.

5. nomed_18

nomed_18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kafam suan karısmış durumda :(

Sayfayı Paylaş