Yağ orani ve beslenme -

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve ErenGurturk tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ErenGurturk

ErenGurturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ,

Öncelikle adım Eren .

Marc fitt gibi bir vucut yapmak istiyorum . 18 yaşıma gireli 2 hafta oluyor 70 kiloyum 15 yağ oranım 175 boyundayım .

Diyetim şu şekilde
    Kahvaltı : 5 Yumurta beyazı , Beyaz peynir , Bal , Domates , Salatalık , 2 Adet kepekli/Esmer ekmek
    Ara öğün : 20 Badem 1 Adet elma
    Öğle yemeği : Genellikle karbonhidrat olarak alıyorum spordan 1-2 saat once .. Makarna , Pilav tarzı
    Sporda : 5 Gram BCAA 250 ml su ile karıştırıp antrenman ile kullanıyorum .
    Spordan sonra : Whey weider Protein tozu 2 Tatlı kaşığı .
    (AKŞAM YEMEĞİ) Tavuk , Bonfile , Makarna-Pilav Şeklinde gidiyor
    Son olarakda ara öğün olarak Meyve yiyorum örneğin : Karpuz , Üzüm ve sayre..

Resimdeki şekildede göründüğü gibi karnımdaki yağı sıkıntı yapıyorum . Spora Her ALLAHIN günü gidiyorum . 2 Kas grubunu çalışıyorum örneğin Sırt - Biceps , Göğüs - triceps şeklinde .. Ancak karın çalışmıyorum kardio hiç yapmıyorum . İstediğim Marc FİTT gibi bir vucüt Öküz gibi kaslı olmak istemiyorum fitt olmak istiyorum . Uyku düzenim biraz dağınık gece 3-4 gibi uyuyor 12 gibi kalkıyorum sabah , Sigara ve Mcdonalds gibi bir alışkanlığım olmasada arada kaçamak yapıp alkol, çikolata tarzı kaçtığımda oluyor . Büyüklerimden tavsiyeleri bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

Ekli Dosyalar:

2. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    beslenmen hacime yönelik gibi duruyo bu şekilde yağ yakman baya zor olur yağ yakma diyeti uygulaman lazım düşük karbonidrat yani eğer karın kaslarının gözükmesini istiyorsan.. hergün spora gitmende gelişimini hızlandırmaz max 4 gün gitmen yeterli olur ayrıca kardiyoda gerekli haftada 3 gün hafif tempo 45dk kadar yürüyüş yapman süreci hızlandırır..

ErenGurturk bunu beğendi.
  3. ErenGurturk

ErenGurturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim . Dediklerini yapıcam karbonhidrat alımını düşüreceğim . Kardio ve karın çalışmaya başlayacağım .

Sayfayı Paylaş