yağ oranımla ilgili

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve titanium.123 tarafından 2 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. titanium.123

titanium.123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar boy 1.74
    yaş 20
    kilo 74
    yağ oranı : %18.9

daha önceden de bu sporla ugrastım vucudum yatkın ve hala kendını bıraz koruyor. yağ oranımı dusurmek ıstıyorum yaza kadar . beslenmeye gelince dikkat ediyorum fakat şöyle. gidipte dışardan yemiyorum (bir gün haricinde) sabahları mısır gevreğini süt ile karıştıyorum . öğlen okulda yiyorum sulu yemek. akşam üstü antremandan once yağsız makarna . antremandan sonra tonbalıklı salata , tavuk vs vs .. bu gıbı seyler yıyorum . tam bır programım yok ama yınede dıkkat edıyorum . sızce yaza kadar basarılı olabılırmıyım.

2. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Sabahları mısır gevreği yanlış tercih
    adam akıllı yumurta süt peynir zeytin ekmek
    düzgün bir kahvaltı yap

Son düzenleme: 2 Mart 2013
  3. Ghettogospel

Ghettogospel Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cardio programın ve Beslenme düzenin iyi olursa olmayacak şey yok bence. Ben her sabah 5 te uyanıp 40 dk sabah koşusu yapıyorum ardından 10 dk ip atlıyorum ( sadece kahve ile ) kahvaltı yumurta lor peyniri karışımı omlet ve yoğurt meyve müsli karşımı yiyorum. Akşam ise P)=X programını uyguluyorum Aldığı sonuçlar insanı mutlu ediyor :D

4. yigot

yigot Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Öğümlerin çok düzensiz ve yağ yakmak isteyen biri için uygun değil bence.

Sabah Kahvaltısı
    3 Yumurta beyazı+1Tam Yumurta Arasına Az Tuzlu Veya Tuzsuz Lor Peyniri Koyarsın Vede 1 Dilim Kepek Ekmeği Yersin Güzel Bir Protein Kaynağı Olur sana kahvaltıda 1 Bardak Ta Yağsız Süt İçersen dahada iyi olur.

Öğlen
    250 Gram Beyaz Et (Bazı gunler 200 Gram Kırmızı Et)+Salata+1 Dilim Kepek Ekmeği Yine.(Not:Yağda Kızamayacak Haşlama Veya Izgara)

Akşam (Engeç Saat 7 de)
    1 Büyük Kaseye Yağsız Süt Ve Meyveli Yulaf+1 Kase Yoğurt

Bol proteinli bir diyet yazdım Bunlara her Ögünde 3 Adet Aşırı Sert Kahve ekleyip Düzenli Cardio nu yaparsan yağ seviyeni istedigin kadar indirebilirsin.

Sayfayı Paylaş