Yağ oranım %33 %10-15e çekebilir miyim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve duayen00 tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. duayen00

duayen00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yağ oranımı ölçtürdüm %33 çıktı bu arada kilom 105 boyum 1.78 bu 6-7 ay içinde %10-15lere çekmek mümkün olur mu? Bu arada bugün diyetisyene gittim birde kan aldırdım sonuçlar kötü fazla protein ile beslenmemden dolayı karaciğerimde sorunlar çıkmış düşün proteinli bir beslenme listesi verdi diyetisyen bu kas gelişimini çok etkiler mi? Hedefim minimum kastan kaybederek yağ oranını azaltmak.

2. duayen00

duayen00 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
  3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Neden çekemiyesin? biraz saçma bir soru olmuş insan istedikten sonra herşeyi yapar.Ders çalışmadan doktor olabilir misin ? aynı mevzu emek sarfetmeden sonuca ulaşamazsın yağ oranını 10-15 seviyesine çekmek istiyorsan bunun gerekliliklerini yani cardio + diyeti iyi bir şekilde yapman gerekir.Protein konusuna gelecek olursak malesef doğal yoldan beslenerek hem %10 seviyesine yağ oranını çekip hemde kas kaybına uğramamak imkansız yani illaki gözle görülür bir kas kaybına uğrarsın karaciğerindeki sıkıntıdan dolayı düşük proteinli beslenmen bu kas kaybını azda olsa engellemene şansınıda engel olur.

4. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Hocam konuştuğumuz gibi az protein alacağınızından dolayı Biraz kas kaybı yaşayacaksınız belki ama daha sonra toparlarsınız diyet+cardio 6 ay sonra bir bakmışsınız yağ oranı 10 kilo 78 :)

Sayfayı Paylaş