Yağ oranımı nasıl düşürebilirim ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sametima tarafından 18 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Sametima

Sametima Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar , yağ oranımı kas kaybetmeden nasıl düşürebilirim ? Kasım 2015 ile haziran 2016 arası body building yaptım yaklaşık 15 kilo aldım sonra araya ramazan girince ve sınav haftaları olunca bırakmak zorunda kaldım.Ramazandan sonra bende yağlanma ve şişkinlik oldu bacaklarım kalınlaştı yüzüm kilo aldı.Bir arkadaşıma sordum protein tozunu bıraktığın için olmuştur dedi.Sizce bu şişkinlik ve yağlanmanın sebebi nedir ? Çok üzülüyorum.Çok güzel fiziğim vardı.Tekrar nasıl toparlarım.Yağ oranımı azaltırım ? Yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin :(

2. kaansahin

kaansahin Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yolunda
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : yağ yakımı

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş