Yağ oranı Ve karın kasları hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vg ci memo tarafından 10 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. vg ci memo

vg ci memo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Adana, Turkey
    aslında cokda olmasada 6 aylık bir geçmişim var başladığımda gerçekten kötü zayıf bir vücudum vardı göbek desen gogus desen yağlı omuzlar ince dar herneyse
    massgaineer felan kullandım 6 ayın sonunda 65 kilodan 75 e ulaştım kollar 27 den 36 ya diğer bölgelerde eşdeğer şekilde büyüdü ve ben istemeyerek de olsa sporu bıraktım bademcikleri aldırdım 3 ayım oyle gitti sonra 1 ay tekrar başladım o arada yaglanmıstım bırakmadan önce yag oranım 11 idi ve 4 tane baklava gorunuyordu sonra tekrar ameliyat oldum bıraktım ve şimdi tekrar başlıyorum şuan ilk sıradaki karın kaslarım gorunuyor ama göbeğimin altında yag tabakası mevcut ben hala 75 kiloyum kollar 33 cm oldu gogusler yağlı şuan 2 tane baklavam var yag oranım sizce kaçtır ve sizce ne kadar zamanımı alır spor yaparak bu göbeğimi eritmek tabiki uygun beslenme ve calısma ile ortalama bir zaman soruyorum size keşke hic bırakmasaydım diyorum kendimi öldüresim geliyor :D gram göbek yoktu adonisler vardı karın kaslarının yanındaki kaburgalarda kaslar vardı hala fotoya baktıkça üzülüyorum lakin devam edicem kendime dumbell ve halter seti aldım 80 kg set bbana 6 ay yeteceğini düşünüyorum evde sehpa gibi bişey var onunla yapacağım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Sayfayı Paylaş